Zmiana skali | Зміна масштабу

Zmiana skali | Зміна масштабу 13 MajMaj 2023 11:00Os. Górali 5

13 maja | травень 2023 | 11:00-12:00
Galeria Huta Sztuki | Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa | Ośrodek Kultury Norwida, os. Górali 5

Wstęp | Вхід: 10 zł/dziecko/дитина. Obowiązują zapisy (do 12 maja 2023) przez formularz | Реєстрація до 12.05: [LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO | Реєстрація]. Liczba miejsc ograniczona.

родинні майстер класи. заняття для дітей у віці 4-8 років разом з батьками та опікунами і опікунками.

Co to znaczy, że coś jest w skali? Sprawdzimy, jak pomniejszać i powiększać przedmioty, a nawet same dzieci. Zbudujemy miniaturowe modele prac z wystawy.

Zapraszamy na nietypowe działania w przestrzeni wystawy. Szukamy inspiracji wśród prezentowanych prac. Spotkanie jest okazją do uruchomienia różnych zmysłów, rozwijania wyobraźni przestrzennej, ale też twórczych działań i zdolności manualnych. Zajęcia dla dzieci w wieku 4-8 lat wraz z rodzicami i opiekunami.

Prowadzenie | Ведуча: Basia Pasterak – pedagożka teatru, animatorka, kuratorka programów artystycznych. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność wiedza o kulturze. Od kilku lat prowadzi autorskie cykle warsztatów budujące przestrzeń do eksperymentów twórczych na pograniczu działań performatywnych i sztuk wizualnych.

Kontakt:
Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa | Ośrodek Kultury Norwida