Zabawy podłogowe dla najmłodszych

Zabawy podłogowe dla najmłodszych 10 StyczeńSty 2023 10:00 - 12:15os. Górali 4, Kraków

Zapraszamy na spotkania w Klubie Rodziców w ARTzonie. Dzięki społeczności rodziców skupionych wokół Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, poznaliśmy potrzeby i oczekiwania rodziców małych dzieci wobec oferty zajęć instytucji kultury. Słuchamy pomysłów i kierujemy się potrzebami, pragniemy jeszcze bardziej włączać rodziców i dzieci do wspólnych działań. Tutaj rodzice mają okazję wziąć udział w zajęciach edukacyjnych, warsztatach oraz spotkaniach ze specjalistami. Korzystając z idei naturalnego rodzicielstwa, opartego na nawiązywaniu bliskiej relacji pomiędzy rodzicami a dzieckiem, wspólnego spędzania czasu – poprzez działanie Klubu Rodziców w ARTzonie – chcemy wzmocnić i pomóc w budowaniu więzi rodzinnych.

Klub Rodziców wznawia działania stacjonarne. Zapraszamy również do grupy Klub Rodziców w ARTzonie: fb/ groups/KlubRodzicowARTzona.

10, 17, 24 stycznia
10:00-11:00 (gr. 1), 11:15-12:15 (gr. 2)
Zabawy podłogowe dla najmłodszych.
Prowadzenie: Maciej Kampa – mgr fizjoterapii, dyplomowany terapeuta PNF, watsu practicioner.

Zapisy przez formularz: https://forms.gle/Pjdt3z4sLUHbWAmD9

gr. 1: wiek  3-7 miesiąca, dzieci niesiedząca;

gr. 2: wiek 7,5-10 miesiąca, dzieci niechodzące.

Opis: W czasie, kiedy mamy dostęp do najróżniejszych zabawek, niezliczonej ilości zajęć stymulujących i rozwijających naszych najmłodszych, często zapominamy, że w każdym domu mamy do dyspozycji zwykłą-niezwykłą przestrzeń. Przestrzeń podłogi, która może być wykorzystana przy niezliczonej ilości zabaw, a przede wszystkim może być miejscem, w którym nasze dziecko odkrywa swoje możliwości ruchowe oraz bezpieczne przemieszczanie się. Tę podłogową sprawność warto nabywać wspólnie. Da nam to ogromną satysfakcję z obserwacji postępów, podejmowanych wyzwań, zdobywanych nowych umiejętności naszych pociech.

ARTzona Ośrodka Kultury im.C.K.Norwida
os. Górali 4, Kraków