Wystawa prac studentów I roku kierunku Malarstwa Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 22 StyczeńSty 2021 - 18 LutyLut 2021online
Sztuka

22 stycznia - 18 lutego 2021 r.
Online

Galeria m Klubu Kuźnia zaprasza do obejrzenia wirtualnej wystawy autorstwa studentów I roku Pracowni Malarstwa Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Link do wystawy online: KLIKNIJ TUTAJ

Galeria m Klubu Kuźnia OKN - Rozproszona pracownia

Wyjątkowa wystawa w wyjątkowym czasie. Prezentuje prace studentów I roku Pracowni Malarstwa Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Prace powstały w ramach niekonwencjonalnego toku kształcenia. Tradycyjna uczelniana pracownia „rozproszona" została w indywidualne, prywatne miejsca, w których młodzi adepci sztuki samotnie realizowali swoje wizje artystyczne w ramach tzw. zajęć zdalnych. Obrazy znane tylko z ekranu monitora przeniesione zostały do Galerii Klubu Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida.

Autorami obrazów są studenci z pracowni prowadzonej przez dra Jacka Pasiecznego:
Piotr Janus
Klementyna Lewandowska
Karolina Luszowiecka
Agnieszka Majewska
Maria Naruszewicz
Natalia Niemiec
Agata Pałkus
Mariola Pierz
Alicja Smagowicz
Klaudia Walek
Maja Wikieł
Jakub Woźnica
Magdalena Zając

Uwaga: jeśli działalność domów kultury zostanie wznowiona wystawa będzie dostępna również stacjonarnie.

Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
Os. Złotego Wieku 14, 31-616 Kraków
tel. 12 648 08 86, klub@kuznia.edu.pl
www.kuznia.okn.edu.pl