ŚLAD SENSORYCZNY – DOTKNIJ TEJ SZTUKI

ŚLAD SENSORYCZNY – DOTKNIJ TEJ SZTUKI 01 CzerwiecCze 2021 10:00 - 18:00os. Górali 4, Kraków
Dla dzieci

1, 2, 4 czerwca 2021 r., godz. 10:00-18:00
ARTzona, os. Górali 4

Wystawa sztuki współczesnej, pełna interaktywnych i sensorycznych elementów. Podczas zwiedzania dzieci zostaną zaproszone do współtworzenia i doświadczania sztuki w bezpośrednim kontakcie. Inspiracją wystawy są ślady przewijające się przez okres dzieciństwa, pierwsze artystyczne ślady dzieci i zabawa plastyczna.

Artystki/ autorki wystawy: Agata Dębicka-Zabłocka, Małgorzata Grodzka (Maruna), Marta Kozłowska-Derlatka & Gaja Derlatka, Edyta Ołdak, Paulina Maciaszek & Alina Maciaszek.

Miejskie Hafciarki: Anna Drabik, Weronika Cisłowska-Rylska, Agnieszka Fac, Monika Fiołek, Karolina Galus, Dominika Jakubowska, Julia Lachiewicz, Paulina Mol, Karolina Starostka-Kokoszka, Anna Sumara.

Zwiedzanie wystawy możliwe po wcześniejszym zgłoszeniu.
Zapisy: j.lachiewicz@okn.edu.pl.
Wstęp wolny.

Podczas zwiedzania wystawy dostępne będą bezpłatne egzemplarze katalogu powystawowego.

Wystawa zrealizowana w projekcie "DOTKNIJ SZTUKI – kultura dostępna dla dzieci", w ramach programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura dostępna 2020.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
Os. Górali 4, 31-959 Kraków