Sensomotoryka smyka bryka

Sensomotoryka smyka bryka 13 StyczeńSty 2023 10:00 - 12:00os. Górali 4, Kraków

Zapraszamy na spotkania w Klubie Rodziców w ARTzonie. Dzięki społeczności rodziców skupionych wokół Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, poznaliśmy potrzeby i oczekiwania rodziców małych dzieci wobec oferty zajęć instytucji kultury. Słuchamy pomysłów i kierujemy się potrzebami, pragniemy jeszcze bardziej włączać rodziców i dzieci do wspólnych działań. Tutaj rodzice mają okazję wziąć udział w zajęciach edukacyjnych, warsztatach oraz spotkaniach ze specjalistami. Korzystając z idei naturalnego rodzicielstwa, opartego na nawiązywaniu bliskiej relacji pomiędzy rodzicami a dzieckiem, wspólnego spędzania czasu – poprzez działanie Klubu Rodziców w ARTzonie – chcemy wzmocnić i pomóc w budowaniu więzi rodzinnych.

Klub Rodziców wznawia działania stacjonarne. Zapraszamy również do grupy Klub Rodziców w ARTzonie: fb/ groups/KlubRodzicowARTzona.

13, 20 stycznia
10:00-11:00 (gr. 1), 11:00-12:00 (gr. 2)
Sensomotoryka smyka bryka.
Prowadzenie: Anna Widzyk-Kampa

Zapisy: LINK DO FORMULARZA ZAPISÓW

Opis: Podczas warsztatów będziemy eksperymentować i doświadczać wszystkimi zmysłami, pobudzać małą motorykę, odpowiedzialną za sprawność ruchową dłoni, oraz dużą odpowiadającą za motorykę. Proponowane twórcze zabawy wspierają harmonijny rozwój dziecka, rozwijają ciekawość, kreatywność i pewność siebie.

Prowadzenie: Anna Widzyk-Kampa – mgra sztuki, malarka, pedagożka pracująca w oparciu o twórcze metody, założycielka kolektywu Manula /www.manula.pl/. Mama dwójki dzieci.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida
os.