SEN – SIEĆ EDUKATORÓW NOWOHUCKICH #2 [PIKNIK NA TRAWIE]

SEN – SIEĆ EDUKATORÓW NOWOHUCKICH #2 [PIKNIK NA TRAWIE] 07 CzerwiecCze 2021 16:30os. Centrum E

7 czerwca 2021 r., godz. 16:30
Skwer Budowniczych Nowej Huty, os. Centrum E

Drugie spotkanie nauczycieli (sektor oświaty) i animatorów (sektor kultury) zajmujących się edukacją kulturową w obszarze dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego Nowej Huty. Wydarzenie odbędzie się w formie pikniku na trawie. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Ponad rok temu zespół Nowohuckiego Laboratorium Dziedzictwa miał SEN o pierwszym spotkaniu nauczycieli (sektor oświaty) i animatorów (sektor kultury) zajmujących się edukacją kulturową w obszarze dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego Nowej Huty. Tak powstał pomysł na Sieć Edukatorów Nowohuckich, do której współtworzenia zaproszeni są wszyscy nowohuccy edukatorzy. SEN nie ziścił się w marcu 2020 r. z powodu wybuchu pandemii, ale teraz podjęta zostanie próba jego materializacji. Podczas swobodnego spotkania stworzona zostanie przestrzeń do rozmowy o istniejących potrzebach i współpracy pomiędzy szkołami, a organizacjami sektora kultury na lokalnym nowohuckim gruncie. Jest to szczególnie ważne w czasach pandemii, kiedy wszyscy edukatorzy potrzebują pozytywnego wzmocnienia oraz rozmowy o szansach i zagrożeniach płynących z (już nie tak nowej) sytuacji w jakiej się znajdują.

Nauczyciele i animatorzy często ze sobą współpracują. Jednak czy naprawdę się znają? Czy są świadomi swoich oczekiwań i możliwości dotyczących oferty, którą przygotowują dla dzieci i młodzieży? Czy myślą o łączeniu swoich potencjałów w celu realizowania wspólnych działań? W ramach spotkań Sieci Edukatorów Nowohuckich uczestnicy wspólnie zastanowią się nad tymi pytaniami, będą poszukiwać dobrych praktyk i rozwijać partnerską współpracę pomiędzy sektorami oświaty i kultury w Nowej Hucie, zwłaszcza w czasach pandemii. Gdzie ich to zaprowadzi? Tego nie wiadomo, ale ważna jest wiara w to, że na końcu tej wspólnej drogi jest lepsza rzeczywistość. Do wędrówki zaproszeni są przedstawiciele instytucji kultury, organizacji pozarządowych, szkół różnych szczebli i inne organizacje, którym bliska jest edukacja i Nowa Huta. Płaszczyzną porozumienia i punktem wyjścia do podróży będzie bowiem dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze tej części Krakowa.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ TUTAJ
- limit miejsc: 15 os.
- wstęp wolny
- termin zapisów: do 7.06.2021 r.

Grupa „SEN – Sieć Edukatorów Nowohuckich” na Facebooku: KLIKNIJ TUTAJ

Wydarzenie odbędzie się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKDNiS oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w wydarzeniu oznacza ich akceptację.

Szczegółowe informacje:
Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa
Ośrodek Kultury Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. +48 12 644 27 65 w. 47, 21, 20, nhlab@okn.edu.pl
www.nhlab.okn.edu.pl
www.facebook.com/NHlabOKN

Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

Skwer Budowniczych Nowej Huty, os. Centrum E

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram
  • Goście
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org