Równowaga w działaniu – jak zadbać o siebie, pracując z ludźmi (spotkanie online)

Równowaga w działaniu - jak zadbać o siebie, pracując z ludźmi (spotkanie online) 18 GrudzieńGru 2020 10:30 - 13:30online

18.12.2020, godz. 10:30-13:30
Prowadzenie: Karolina Pluta

Opis:
Czy animatorki i animatorzy kultury mogą tak o sobie powiedzieć? Czym jest dbanie o siebie i jak to robić, pracując na co dzień z innymi ludźmi i ich twórczymi pomysłami? A jak zadbać o siebie, kiedy dodatkowo rzeczywistość za oknem cechuje ciągła niepewność?
Celem warsztatu jest wzmocnienie nas – osób pracujących w kulturze z innymi i dla innych.
Jak to zrobić? Podczas warsztatu spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie, podzielimy się też swoimi sprawdzonymi sposobami, które pozwalają ustanowić nasze granice w działaniu.
Karolina Pluta – trenerka, pedagożka teatru, certyfikowana tutorka Szkoły Liderów, członkini zarządu Stowarzyszenia Pedagogów Teatru. Absolwentka Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych oraz rocznego kursu terapii tańcem i ruchem. Obecnie pracuje w dziale projektów lokalnych Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku oraz współpracuje przy projekcie Fundacji Culture Shock, dotyczącym wypalenia zawodowego w środowisku organizacji pozarządowych. Współtworzy kolektyw artystyczny Laboratorium Teatralno-Społeczne. W swojej pracy wykorzystuje m.in. metodę design thinking, pedagogikę teatru, pracę z ciałem, NVC, techniki projekcyjne.

Ilość miejsc ograniczona.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
O przyjęciu na warsztaty będziemy informować mailowo. Potwierdzenie udziału i link do warsztatu będziecie otrzymywać systematycznie zgodnie z kolejnością zapisów od 4.12.

Formularz zapisów: KLIKNIJ TUTAJ
Szczegóły na Facebooku: KLIKNIJ TUTAJ

Realizowane w ramach zadania KULTURA. PRZESTRZENIE INSPIRACJI. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

• Organizator Równowaga w działaniu - jak zadbać o siebie, pracując z ludźmi (spotkanie online)