Puk! Puk! – spektakl Teatru Chrząszcz w Trzcinie – spektakl online

Puk! Puk! - spektakl Teatru Chrząszcz w Trzcinie – spektakl online 15 SierpieńSie 2020 11:00 - 12:00online
Dla dzieci

15 sierpnia 2020 r., godz. 11:00-12:00
Online / Facebook

Spektakl jest krótką instrukcją zawierania przyjaźni, porusza temat wiary w marzenia i dążenia do ich spełnienia. Motywem przewodnim jest też słuchanie, wydawanie i reagowanie na „dziwne” dźwięki. Dzięki zastosowaniu prostych środków wyrazu przedstawienie może być pomostem między spektaklami najnajowymi, a tymi dla starszych dzieci.

Głównymi bohaterami są: pocieszna Kaczka, której partneruje strachliwy Mamut. Kaczka marzy, żeby polecieć na chmurę, a Mamut jest bardzo ostrożny i boi się, że Kaczka wyginie od tych prób tak jak reszta jego gatunku. Teatr Chrząszcz w Trzcinie zestawia ze sobą dwie postawy życiowe: Kaczka jest otwarta na nowe wyzwania, natomiast Mamut obawia się zmian. Kaczka najpierw działa, a później myśli, a Mamut odwrotnie.

Co zrobić, żeby być z nami online?
1. Wyślij maila z chęcią udziału pod: p.maciaszek@okn.edu.pl
2. W mailu zwrotnym otrzymasz dokładne informacje dotyczące spektaklu oraz link do zamkniętej grupy na Facebooku gdzie będzie transmitowany spektakl. Jeśli nie znajdziesz naszego maila w głównej skrzynce, pamiętaj, żeby zajrzeć do skrzynki SPAM.

Streaming spektaklu odbędzie się czasie rzeczywistym. Nie można go zatrzymać, opóźnić, przewinąć.
Po zakończeniu spektaklu dostęp do nagrania będzie możliwy jeszcze 2h. Po tym czasie zostanie usunięty z grupy.

Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 3-9 lat.
Wstęp wolny.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury i Gminy Miejskiej Kraków.
Projekt realizowany w ramach programu Kultura Dostępna.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
tel. 12 644 38 98, p.maciaszek@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN