fbpx

POTĘGA MARZEŃ / warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 10-15 lat / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY

POTĘGA MARZEŃ / warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 10-15 lat / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY 28 CzerwiecCze 2021 10:00 - 13:00os. Górali 4, Kraków
SztukaDla młodzieżyDla dzieci

28-29 czerwca 2021 r., godz. 10:00-13:00
ARTzona, os. Górali 4

ARTzona OKN zaprasza dzieci w wieku 10-15 lat do udziału w bezpłatnych warsztatach teatralnych w ramach serii kreatywnej POTĘGA MARZEŃ projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY.

Teatr jest ważnym medium wykorzystywanym w arteterapii. Pozwala przeżywać prawdziwe emocje w świecie fikcji scenicznej. Taką formułę odreagowywania stresu i złych emocji towarzyszących nam wszystkim w związku z epidemią Covid-19 zaproponujemy naszym młodym uczestnikom. Będą oni mieli okazję włączyć się w ćwiczenia odkrywania własnego ciała i przestrzeni, animacji przedmiotu, pantomimy, umiejętności odtwarzania i wyrażania emocji, emisji głosu. Warsztaty poprowadzą Marta i Cezary Skroccy, twórcy Teatru Chrząszcz w Trzcinie.

Na warsztaty obowiązują zapisy: m.hajto@okn.edu.pl.

POTĘGA MARZEŃ to seria warsztatów dedykowana działaniom z zakresu edukacji kulturalnej w obszarach animacji filmowej, fotografii, muzyki, teatru i filmu, o walorach arteterapeutycznych, adresowana do wszystkich grup wiekowych, realizowana w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Miasta Kraków oraz Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Warsztaty odbędą się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKDNiS oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w warsztatach oznacza ich akceptację.

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
Os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, artzona@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

  • Organizator POTĘGA MARZEŃ / warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 10-15 lat / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY
Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

ARTzona, os. Górali 4, Kraków

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram
  • Goście
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org