POTĘGA MARZEŃ / warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZCHNE. DOM KULTURY

POTĘGA MARZEŃ / warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZCHNE. DOM KULTURY 10 SierpieńSie 2021 17:00 - 21:00os. Górali 4, Kraków
Dla dorosłychDla młodzieżySztuka

10, 11 sierpnia 2021 r., godz. 17:00-21:00
ARTzona, os. Górali 4

Dwuczęściowe warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych realizowane w serii POTĘGA MARZEŃ, które poprowadzi Marzena Kolarz. Podczas dwóch praktycznych spotkań uczestnicy zmierzą się z odczuciami, wspomnieniami ale także reakcją na pandemię. Ważnym aspektem będzie próba rejestracji, dokumentacji i zapis rzeczywistości i sytuacji z dnia dzisiejszego. Ten rodzaj interwencji fotograficznej daje możliwość zanotowania rzeczywistości tu i teraz, zauważenia w otaczającym nas świecie znaków i symboli ale otwiera także możliwość reakcji na stan rzeczywisty czy nawet kreacji, próby zmiany. Na bazie wykonanych fotografii, a także odszukanych fotografii z archiwum, notatek i zapisków wykonamy autorskie ziny (zine to mała publikacja, która może w twórczy sposób zaprezentować opinię autora na ważny dla niego temat).

Marzena Kolarz - dr sztuki, ukończyła Fotografię na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, pracownik dydaktyczny na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, od 2002 roku wykładowca w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Zajmuje się głównie fotografią – niemal każdą dziedziną, bada jej zakres i możliwości, brała udział w kilkunastu wystawach indywidualnych oraz ponad 50 zbiorowych i konkursowych, bardzo często nagradzana i wyróżniana w konkursach m.in.: 1 miejsce w XIX Międzynarodowym Konkursie Cyberfoto, tytuł International Fine Art Photographer of the Year, Stypendystka Programu Młoda Kultura oraz Laureatka Stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie Sztuki Wizualne.

Obowiązują zapisy mailowe: m.hajto@okn.edu.pl.
Wstęp wolny.

Informacje: Małgorzata Hajto – koordynatorka projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY / tel. 12 644 38 98, m.hajto@okn.edu.pl.

POTĘGA MARZEŃ to seria warsztatów dedykowana działaniom z zakresu edukacji kulturalnej w obszarach animacji filmowej, fotografii, muzyki, teatru i filmu, o walorach arteterapeutycznych, adresowana do wszystkich grup wiekowych.

Wydarzenie realizowane w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury - państwowego funduszu celowego oraz Gminy Miejskiej Kraków i Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Wydarzenie odbędzie się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKDNiS oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w wydarzeniu oznacza ich akceptację.

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, m.hajto@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

  • Organizator POTĘGA MARZEŃ / warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZCHNE. DOM KULTURY
Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

ARTzona, os. Górali 4, Kraków

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram
  • Goście
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org