POTĘGA MARZEŃ / warsztaty animacji filmowej dla dzieci w wieku 7-12 lat / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY 02 LipiecLip 2021 10:00 - 14:00os. Górali 4, Kraków
Dla dzieciFilm

2, 9 lipca 2021 r., godz. 10:00-14:00
ARTzona, os. Górali 4

Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat do udziału w bezpłatnych warsztatach animacji filmowej, w ramach serii kreatywnej POTĘGA MARZEŃ projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY.

Uczestnicy opracują własny scenariusz, przygotują scenografię oraz zrealizują własne produkcje metodą poklatkową. Ich motywem przewodnim oraz inspiracją staną się opowieści, emocje, refleksje z ostatniego roku, czasu izolacji od „prawdziwej” szkoły, koleżanek, kolegów, nauczycieli, wolnej zabawy.

Prowadzący: Marta i Cezary Skroccy, twórcy Teatru Chrząszcz w Trzcinie.

Koordynatorka: Małgorzata Hajto.

Obowiązują zapisy: m.hajto@okn.edu.pl.
Wstęp wolny.
Limit miejsc: 12 os.

POTĘGA MARZEŃ to seria warsztatów dedykowana działaniom z zakresu edukacji kulturalnej w obszarach animacji filmowej, fotografii, muzyki, teatru i filmu, o walorach arteterapeutycznych. Adresowana jest do wszystkich grup wiekowych. Realizowana w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Miasta Kraków oraz Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Warsztaty odbędą się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKDNiS oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w warsztatach oznacza ich akceptację.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
Os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, m.hajto@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl