POTĘGA MARZEŃ – pokazy filmów oraz warsztaty filmoterapii dla dzieci / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY 15 ListopadLis 2021 16:00 - 18:30os. Górali 4, Kraków
Film

Wstęp wolny. Zapisy: m.hajto@okn.edu.pl. Limit miejsc: 15 osób.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida zaprasza 15 i 29 listopada 2021 r. o godz. 16.00 do Studyjnego Kina SFINKS (os. Górali 5) na pokazy filmów 'Zaklinaczka' (reż. Kaspar Munk) i 'Pana Lazhara'  (reż. Philippe Falardeau) połączone z warsztatami filmoterapeutycznymi dla dorosłych, które poprowadzą Darek Janiczak i Karolina Nowacka. To spotkania realizowane z serii POTĘGA MARZEŃ w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY. Kino staje się punktem wyjścia do rozmów i kreatywnych dyskusji o aktualnych problemach i tematach ważnych społecznie, rozmów o emocjach, refleksji nad własnym potencjałem twórczym.  Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: m.hajto@okn.edu.pl.

POTĘGA MARZEŃ to seria warsztatów dedykowana działaniom z zakresu edukacji kulturalnej w obszarach animacji filmowej, fotografii, muzyki, teatru i filmu, o walorach arteterapeutycznych adresowana do wszystkich grup wiekowych, realizowana w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w ramach projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY.  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Miasta Kraków oraz Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Wydarzenie odbędzie się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKDNiS oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w warsztatach oznacza ich akceptację.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
tel. 12 644 38 98, m.hajto@okn.edu.pl
ww.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN