fbpx

POTĘGA MARZEŃ – pokaz filmu i warsztaty filmoterapii dla dzieci / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY

POTĘGA MARZEŃ – pokaz filmu i warsztaty filmoterapii dla dzieci / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY 29 SierpieńSie 2022 11:00 - 14:00os. Górali 5, Kraków

29 sierpnia 2022 r., godz. 11:00-14:00.
Kino Studyjne Sfinks Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: [KLIKNIJ TUTAJ]

Twórcy serii „Bella i Sebastian” – Radar Films – przedstawiają cudowną opowieść, inspirowaną prawdziwą historią. Familijny film „Wiki i jej sekret” (8+) w reż. Denisa Imberta – bo o nim mowa – to pełna czułości opowieść o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię, i wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha.

Już 29 sierpnia 2022 r. serdecznie zapraszamy do Kina Studyjnego Sfinks na bezpłatny pokaz filmu pt. „Wiki i jej sekret”. Po zakończeniu odbędą się na warsztaty filmoterapii, adresowane do dzieci 8+, podczas których kino staje się punktem wyjścia do rozmów i kreatywnych dyskusji o aktualnych problemach i tematach ważnych społecznie, rozmów o emocjach, refleksji nad własnym potencjałem twórczym. Zajęcia poprowadzą Karolina Nowacka i Darek Janiczak.

O filmie:

Ośmioletnia Wiki wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, dziewczynka tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dostaje od sąsiada małego, cudownego szczeniaka. W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem. Kiedy dowiaduje się, że jej przyjaciel na czterech łapach to nie jest zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy?

ZOBACZ ZWIASTUN

Spotkanie odbędzie się w ramach serii warsztatów POTĘGA MARZEŃ, które są częścią projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY.

WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY.

Dwuletni projekt wykorzystujący innowacyjne działania artystyczne o charakterze edukacyjnym, integracyjnym i silnym nacechowaniu arteterapeutycznym. Jego celem jest rozbudzenie kreatywności, czynnika warunkującego rozwój społeczności lokalnych, rozwijanie zdolności artystycznych, zaktywizowanie uczestników do działań twórczych, a przede wszystkim procesowe odbudowanie publiczności po czasie kryzysu wywołanego pandemią Covid-19. W programie przedsięwzięcia znalazły się aktywności artystyczno-społeczne oraz interdyscyplinarne wykorzystujące terapeutyczną moc kultury i sztuki. Dzięki realizacji zadania nasz Dom Kultury znowu stanie się miejscem spotkania ludzi o różnorodnych możliwościach i potrzebach twórczych, wrażliwych na piękno, zintegrowanych wokół wspólnego doświadczenia ostatniego czasu, przestrzenią bezpieczną, pozbawioną barier w wyrażaniu własnych emocji, aktywizującą, rozbudzającą kreatywność.

Małgorzata Hajto –  koordynatorka projektu WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY, ARTzona Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4, 12 644 38 98, m.hajto@okn.edu.pl.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, Miasta Kraków oraz Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, artzona@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN

  • Organizator POTĘGA MARZEŃ – pokaz filmu i warsztaty filmoterapii dla dzieci / WYJĄTKOWE HISTORIE POWSZECHNE. DOM KULTURY
Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

Budynek Główny, os. Górali 5, Kraków

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram
  • Goście
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org