Popołudnie z ekologią: W HARMONII Z PRZYRODĄ – JAK POZNAWAĆ BY JEJ NIE SZKODZIĆ? (webinar) 07 CzerwiecCze 2021 19:00online
Ekologia

7 czerwca 2021 r., godz. 19:00
Online: ClickMeeting

Coraz chętniej spędzamy czas wolny na łonie natury. To bardzo cieszy, bo pomaga tworzyć więź z przyrodą i może zapewnić jej skuteczną ochronę w przyszłości. Spotkanie będzie okazją do poznawania bezpiecznych dla przyrody sposobów jej odkrywania, czy rekreacyjnego wykorzystywania. Wskaże jak rozważnie i świadomie korzystać z natury i uchronić się przed niewłaściwą ingerencją w równowagę poznawanych ekosystemów. Prowadzenie: dr Joanna Kajzer-Bonk (Instytut Nauk o Środowisku UJ). Dofinansowano ze środków Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy ClikMeeting.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy – KLIKNIJ TUTAJ
- limit miejsc: 50 os.
- wstęp wolny

Joanna Kajzer-Bonk – pracę doktorską broniła na Wydziale Biologii UJ, aktualnie pracuje w Instytucie Ochrony Przyrody PAN. Specjalizuje się w ekologii i ochronie przyrody. Uczestniczy w pracach krakowskiej Komisji Dialogu Obywatelskiego ds. Środowiska. Jest zaangażowana w ochronę terenów cennych przyrodniczo. Prowadzi edukację przyrodniczą, m.in. w Fundacji Dzieci w Naturę, ukierunkowaną na tworzenie/odnowę więzi człowieka z przyrodą, przede wszystkim w najbliższym otoczeniu.

Popołudnie z ekologią – rozpoczęty w listopadzie 2020 r. cykl spotkań tematycznych, którego głównym celem jest szybka reakcja merytoryczna na najbardziej aktualne problemy ekologiczne Krakowa, Małopolski czy świata. Zapraszamy gości, którzy w najbardziej kompetentny sposób wyjaśnią nam zachodzące procesy, pozwolą zrozumieć, reagować i budować naszą własną postawę proekologiczną.

Pracownia Animacji Ekologicznej
Nowohuckiego Laboratorium Dziedzictwa