MuzykujMY! Warsztaty muzyczne dla rodziców z dziećmi do lat 3

MuzykujMY! Warsztaty muzyczne dla rodziców z dziećmi do lat 3 07 GrudzieńGru 2022 10:00 - 11:45os. Górali 4, Kraków

Klub Rodziców w ARTzonie

Zapraszamy na spotkania w Klubie Rodziców w ARTzonie. Dzięki społeczności rodziców skupionych wokół Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida poznaliśmy potrzeby i oczekiwania rodziców małych dzieci wobec oferty zajęć instytucji kultury. Słuchamy pomysłów i kierujemy się potrzebami, pragniemy jeszcze bardziej włączać rodziców i dzieci do wspólnych działań. Tutaj rodzice mają okazję wziąć udział w zajęciach edukacyjnych, warsztatach oraz spotkaniach ze specjalistami. Korzystając z idei naturalnego rodzicielstwa, opartego na nawiązywaniu bliskiej relacji pomiędzy rodzicami a dzieckiem, wspólnego spędzania czasu poprzez działanie Klubu Rodziców w ARTzonie chcemy wzmocnić i pomóc w budowaniu więzi rodzinnych.

Klub Rodziców wznawia działania stacjonarne. Zapraszamy również do grupy Klub Rodziców w ARTzonie: fb/groups/KlubRodzicowARTzona.

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej.

Klub Rodziców w ARTzonie – warsztaty w grudniu 2022 (stacjonarne):

7 XII 2022 | 10:00 (gr. 1), 11:00 (gr. 2)
MuzykujMY! Warsztaty muzyczne dla rodziców z dziećmi do lat 3
Prowadzenie: Gabriela Dec.
1 grupa (10:00-10:45) – rodzice i dzieci w wieku 0-1,5 roku (10 par)
2 grupa (11:00-11:45) – rodzice i dzieci w wieku 1,5-3 lata (10 par)
FORMULARZ ZAPISÓW

MuzykujMY! to warsztaty składające się z nauki prostych rytmiczanek, piosenek oraz układów tanecznych, w których aktywny udział biorą wszyscy uczestnicy - dorośli i dzieci. Pojawią się perkusjonalia, zabawy z chustą animacyjną oraz różne niespodzianki i żywy akompaniament ukulele. Zajęcia zawierają elementy metody Gordona, Batti Strauss oraz Pomelody.

Gabriela Dec - magister pedagogiki, animatorka społeczno-kulturowa i instrumentalistka. Od kilku lat spełnia się zawodowo jako nauczycielka gry na pianinie, instruktorka zajęć umuzykalniających oraz koordynatorka jednego z krakowskich klubów kultury. Prowadzone przez nią zajęcia skupione są przede wszystkim na swobodnym muzykowaniu z elementami improwizacji i dobrej zabawie z muzyką.

Kontakt:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida