fbpx

Moc Listopadowa. Moja mapa super-mocy

Moc Listopadowa. Moja mapa super-mocy 06 ListopadLis 2022 11:00 - 14:00os. Górali 4, Kraków

listopad 2022 r.
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4.

ARTzona OKN zaprasza na czwartą edycję festiwalu stworzonego z myślą o kobietach „Moc Listopadowa”. Porozmawiamy o tym, jak o siebie dbać w różnych obszarach życia: Jak zadbać o ciało i umysł, rozwój i emocje, zdrowie i przyjemność? Jak funkcjonować w czasie niewiadomym, w którym nie można planować? Jak stawiać czoła wszelkim trudom i wyzwaniom? Gdzie szukać wewnętrznej motywacji do działania? O tym wszystkim porozmawiamy podczas wydarzenia „Moc Listopadowa”

Spotkania poprowadzą: Weronika Idzikowska, Żaneta Lipiec-Goj, Monika Stachańczyk, Katarzyna Biernat, Monika Koruba, Justyna Ciahotna

HARMONOGRAM:

6 listopada 2022, niedziela / 11.00-14.00
Moja mapa super-mocy
Prowadzenie: Monika Stachańczyk, Katarzyna Biernat.
Zapisy: [KLIKNIJ TUTAJ]

Warsztat rozwojowy dla kobiet, podczas którego będziemy szukać w sobie super-mocy, naszych mocnych stron i tego co nam tej mocy dodaje (albo odbiera). Będziemy wspólnie robić zapasy na zimę – sprawdzimy, czy można zawekować poczucie wspólnoty, wsparcie innych kobiet, zaufanie do siebie i swoich Mocy. Będzie też czas na zatrzymanie się, szukanie w sobie przestrzeni na przyjemność i czucie, i na przyjrzenie się swoim potrzebom. Podczas spotkania skorzystamy z technik pracy z ciałem, kolażu, wizualizacji, metafory, pracy w parach oraz w grupie. Na koniec wykonamy swoją mapę super-mocy, jeżeli chcecie mieć na niej swoje zdjęcie lub jakiś wyjątkowy symbol mocy - zabierzcie je ze sobą. Jeśli już od jakiegoś czasu takie warsztaty chodzą ci po głowie, ale nie jesteś pewna, czy to dla ciebie - to tym bardziej zapraszamy. Znamy z własnego doświadczenia takie rozterki, dlatego zaplanowałyśmy warsztaty z których weźmiesz tyle, ile chcesz, i na ile jesteś gotowa. Postaramy się również zadbać o potrzeby osób wysoko wrażliwych.

Monika Stachańczyk – z wykształcenia pedagożką, od 17 lat pracuje w obszarze pomocy społecznej, ostatnie 10 lat jako animatorka lokalna. Całe jej życie zawodowe to praca z ludźmi. Ma doświadczenie w prowadzeniu warsztatów rozwojowo-wspierających dla kobiet oraz zajęć z choreoterapii z elementami relaksacji. Jest instruktorką tańców w kręgu, certyfikowaną trenerką procesu „Droga bohaterki-podróż do siebie". Ukończyła Szkołę Trenerów "Meritum" w Katowicach na poziomie V Europejskich RAM Kwalifikacji EQF (trener senior).

Katarzyna Biernat z zawodu socjolożka, od ponad 20 lat pracuje z ludźmi, w tym od dekady w obszarze animacji społeczności lokalnych. Warsztaty rozwojowo-wspierające dla kobiet, które prowadzi razem z Moniką, to jeszcze ciągle dla niej wyzwanie i przygoda. I okazja do dzielenia się – pięknym miejscem, doświadczeniem, wiedzą. Skończyła Szkołę Trenerów „Meritum" na poziomie V Europejskich Ram Kwalifikacji EQF, ukończyłam II stopniowy kurs „Podejście skoncentrowane na rozwiązaniu", jest certyfikowaną trenerką procesu „Droga bohaterki-podróż do siebie"". Prywatnie żona i mama dwójki nastolatków.

Kontakt:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, Kraków
tel. 12 644-38-98
m.hajto@okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN
www.artzona.okn.edu.pl

  • Organizator Moc Listopadowa. Moja mapa super-mocy
Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

ARTzona, os. Górali 4, Kraków

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram
  • Goście
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org