fbpx

Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni z dziećmi do lat 3: 6.07, godz. 11:00 – Swobodne doświadczanie życia, najlepszą formą uczenia się, zdobywania umiejętności i sprawczości w życiu. Jak zaufać dziecku i otworzyć go na samodzielność?

Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni z dziećmi do lat 3: 6.07, godz. 11:00 – Swobodne doświadczanie życia, najlepszą formą uczenia się, zdobywania umiejętności i sprawczości w życiu. Jak zaufać dziecku i otworzyć go na samodzielność? 06 LipiecLip 2022 11:00os. Złotego Wieku 14, Kraków

Mistrzejowicki Klub Rodziców w Klubie Kuźnia OKN powstał z myślą o rodzicach z dziećmi do lat 3 – naszym celem było stworzenie miejsca przyjaznego, otwartego i bezpiecznego. Organizujemy warsztaty, spotkania ze specjalistami, zajęcia edukacyjne (m.in. umuzykalniające, muzykoterapeutyczne, plastyczne, sensoryczne), koncerty połączone z zabawami muzycznymi i grą na instrumentach, sobotnie spotkania w Rodzinkowie, podczas których cała rodzina może wspólnie i kreatywnie spędzać czas.

Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni realizowany jest dzięki wsparciu Biura Pełnomocnika PMK ds. Rodziny oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Koordynacja projektu i informacje: Katarzyna Kosowska, mkr@okn.edu.pl

Na zajęcia obowiązują zapisy przez formularz dostępny od 1 VII, od godz. 11.00 na stronie www.kuznia.edu.pl w zakładce Mistrzejowicki Klub Rodziców. Wyjątkowo formularz będzie obejmował zapisy na dwa miesiące zajęć.

6.07, godz. 11:00 – Swobodne doświadczanie życia, najlepszą formą uczenia się, zdobywania umiejętności i sprawczości w życiu. Jak zaufać dziecku i otworzyć go na samodzielność?
Spotkanie z psychologiem.
Prowadzenie: Monika Lipowska

  • Organizator Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni z dziećmi do lat 3: 6.07, godz. 11:00 – Swobodne doświadczanie życia, najlepszą formą uczenia się, zdobywania umiejętności i sprawczości w życiu. Jak zaufać dziecku i otworzyć go na samodzielność?
Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

Klub Kuźnia, os. Złotego Wieku 14, Kraków

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

  • Harmonogram
  • Goście
  • Frekwencja
  • Przewidywanie
  • Komentarze

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org