Mieszanina heterogeniczna – wystawa wykładowców i studentów Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

Mieszanina heterogeniczna - wystawa wykładowców i studentów Instytutu Malarstwa i Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie 14 CzerwiecCze 2022 18:00os. Górali 4, Kraków

14 czerwca 2022 r., godz. 19:00.
ARTzona Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, os. Górali 4.

Wstęp wolny.

„Mieszanina heterogeniczna” wystawa wykładowców i studentów Instytutu Malarstwa i Edukacji Arty-stycznej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Wystawa w ramach Cracow Art  Week KRAKERS 2022.

Mieszanina heterogeniczna to melanż, w którym poszczególne składniki, mimo że zmieszane, zachowują swoją odrębność. O mieszaninie heterogenicznej mówimy, gdy różne składniki miksu substancji można zidentyfikować gołym okiem lub korzystając z mikroskopu. Mieszaniną heterogeniczną będzie np. piasek wymieszany z cukrem. Niejednorodność, w wyniku połączenia zaczyna stanowić całość. Odmienność staje się nienachalną możliwością współistnienia.

Kuratorzy wystawy: Krzysztof Gil i Ernest Ogórek.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
artzona@okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN