JĘZYK RÓWNOŚCIOWY – szkolenie warsztatowe dla kadr kultury

JĘZYK RÓWNOŚCIOWY – szkolenie warsztatowe dla kadr kultury 12 MajMaj 2021 10:00 - 13:30online

12 maja 2021 r., godz. 10:00-13:30
Online: Zoom

Język kształtuje rzeczywistość. Jak sprawić by stał się narzędziem wpływającym pozytywnie na rzeczywistość, na zmianę, pozwalał na unikanie dyskryminujących określeń, nie utrwalał stereotypów. Jak wdrażać w pracy z ludźmi i dla ludzi język niewykluczający.

Prowadzenie: Lena Rogowska-Lewandowska – uczy przeciwdziałania dyskryminacji i komunikacji (też międzykulturowej). Tworzy działania (animacyjne, artystyczne, edukacyjne), które integrują i transformują ludzi. Pisze scenariusze i publikacje dotyczące animacji kultury i działań równościowych.

Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy – KLIKNIJ TUTAJ (liczba miejsc ograniczona).

Wydarzenie odbywa się w ramach inicjatywy „Maj Równości” organizowanej w dniach 01-31.05 przez Miasto Kraków. Więcej informacji pod adresem: https://obywatelski.krakow.pl/aktualnosci/248924,2171,komunikat,maj_rownosci_-_program_wydarzen.html.

Dofinansowano ze środków Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
Os. Górali 4, 31-959 Kraków