LOVE ROWER 2020. ŚWIĘTO ROWEROWE W NOWEJ HUCIE / w sieci

LOVE ROWER 2020. ŚWIĘTO ROWEROWE W NOWEJ HUCIE / w sieci 16 CzerwiecCze 2020 10:00 - 19:00online

Już 16 czerwca 2020 roku ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida zaprasza na specjalną  edycję wydarzenia LOVE ROWER. ŚWIĘTO ROWEROWE W NOWEJ HUCIE. Tym razem z miłośnikami jednośladów spotkamy się w sieci. Będziemy się łączyć z Wami za pośrednictwem naszego profilu na Facebook’u.

Przygotowaliśmy dla Was sporo atrakcji, których głównym bohaterem jest rower. W programie znajdziecie m.in.: warsztaty szycia sakw rowerowych, spotkania z podróżnikami oraz z filmem i książką rowerową, warsztaty zdobienia dzwonków, specjalne spotkanie z Poradnikiem Pana Skarpety, który tym razem opowie dzieciakom o bezpiecznej jeździe na rowerze. Zapraszamy.

Szczegółowy program wydarzenia już wkrótce.

Partnerzy: Studyjne Kino SFINKS, Cafe NOWA Księgarnia

Wydarzenie realizowane dzięki wsparciu finansowemu Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

Szczegółowe informacje: ARTzona Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 4, Kraków, 12 6443898,  m.hajto@okn.edu.pl

• Organizator LOVE ROWER 2020. ŚWIĘTO ROWEROWE W NOWEJ HUCIE / w sieci