KTO SPRAWNIE ODGADNIE? – zagadkowa rozgrywka rodzinna

KTO SPRAWNIE ODGADNIE? - zagadkowa rozgrywka rodzinna 30 StyczeńSty 2021 16:00online
Dla dorosłychDla dzieciDla młodzieżyDla seniorów

30 stycznia 2021 r., godz. 16:00
Online: ClickMeeting

Wszystkich tych, którzy na samą myśl o zdrowej rywalizacji czują ekscytujące mrowienie w całym ciele oraz wszystkich tych, którzy za współzawodnictwem nie przepadają, ale za to cenią sobie dobrą zabawę. Zapraszamy Was do udziału w „Kto sprawnie odgadnie? Zagadkowej rozgrywki rodzinnej”.

Rodzice z dziećmi/dzieci wraz z opiekunami – zbierzcie drużynę i zgłoście się do nas. Przyrzekamy, że nie będziemy Was pytać o najwyższe szczyty, najdłuższe rzeki, najgłębsze jeziora czy największe pustynie na świecie! Stawiamy na spryt, pomysłowość i rezolutność, ale przede wszystkim na Waszą otwartość na spotkanie i radochę ze wspólnej zabawy.

Zagadki, rebusy, szarady. Łamigłówki, niewiadome i zagwozdki. Wyzwania liczne i (nie)lekkie, dlatego współpraca dzieci i dorosłych będzie nieodzowna! Wasze współdziałanie i trud zostanie jednak nagrodzony, bowiem dla Drużyn bawiących się wspólnie z nami mamy upominki.

Do Drużyn, które zgłoszą się do zabawy (ilość miejsc ograniczona) wyślemy pocztą „Tajemnicze Przesyłki”, których pod żadnym pozorem nie będzie można otwierać, aż do momentu naszego rozgrywkowego spotkania!*

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy - KLIKNIJ TUTAJ
- wstęp wolny
- limit miejsc: 10 drużyn
- zapisy przyjmujemy do 17.01.2021 r.
- rozgrywka dedykowana jest rodzinom z dziećmi/dzieciom wraz z opiekunami, dlatego w skład drużyny powinny wchodzić dzieci oraz (przynajmniej jeden) dorosły/pełnoletni opiekun, który również będzie uczestnikiem zabawy

Wymagania techniczne: dostęp do internetu oraz komputera z kamerą i mikrofonem.

*Będzie też możliwość osobistego odbioru „Tajemniczych Przesyłek” z Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida.

Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa
Ośrodek Kultury Norwida