Krąg kobiet

Krąg kobiet 16 LutyLut 2023 17:30 - 20:20os. Górali 4, Kraków

16 lutego, 9 marca, 14 kwietnia 2023 r. (cykl 3 spotkań), godz. 17:30-20:20

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy przez formularz: [LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO]

Kobiecy krąg

Kobiety ARTzony w kręgu

Zapraszam Cię na cykl 3 spotkań ze sobą i innymi Kobietami, w kameralnej, zamkniętej grupie. Intencją spotkań jest budowanie poczucia wewnętrznego komfortu, samopoznania, przynależności i wspólnoty. W kręgu wszystkie jesteśmy równe, wyrażamy to, co w nas żywe, mówimy o swoich uczuciach i doświadczeniach. Uczymy się towarzyszyć sobie nawzajem, z akceptacją siebie takimi jakimi jesteśmy i bez dawania rad. W spotkania wplecione mogą być praktyki pracy z ciałem, emocjami, taniec intuicyjny. Terminy spotkań: 16.02.2023, 09.03.2023 oraz 13.04.2023 w godzinach 17:30-20:30.

Zapraszam serdecznie!

Monika Koruba – terapeutka Gestalt w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Wspiera w budowaniu satysfakcjonujących relacji z samym sobą i innymi. Prowadzi terapię indywidualną, par oraz warsztaty wsparciowo-rozwojowe. Inspiruje się Porozumieniem bez Przemocy oraz terapią poprzez ciało i ruch. Prywatnie jest żoną, mamą 2 dzieci. Uwielbia taniec i muzykę.

Kontakt:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida