Klub Rodziców w ARTzonie: Wakacje w kadrze z cyklu „Rodzina w kadrze” – warsztaty fotograficzne 08 CzerwiecCze 2022 11:00 - 13:00os. Górali 4, Kraków

Klub Rodziców w ARTzonie

Zapraszamy na spotkania w Klubie Rodziców w ARTzonie. Dzięki społeczności rodziców skupionych wokół Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida poznaliśmy potrzeby i oczekiwania rodziców małych dzieci wobec oferty zajęć instytucji kultury. Słuchamy pomysłów i kierujemy się potrzebami, pragniemy jeszcze bardziej włączać rodziców i dzieci do wspólnych działań. Tutaj rodzice mają okazję wziąć udział w zajęciach edukacyjnych, warsztatach oraz spotkaniach ze specjalistami. Korzystając z idei naturalnego rodzicielstwa, opartego na nawiązywaniu bliskiej relacji pomiędzy rodzicami a dzieckiem, wspólnego spędzania czasu poprzez działanie Klubu Rodziców w ARTzonie chcemy wzmocnić i pomóc w budowaniu więzi rodzinnych.

Klub Rodziców wznawia działania stacjonarne. Zapraszamy również do grupy Klub Rodziców w ARTzonie: fb/ groups/KlubRodzicowARTzona.

Wstęp: 1 zł/zajęcia. Na wydarzenia obowiązują zapisy – dokładne informacje na stronie www.artzona.okn.edu.pl.

8 czerwca, godz. 11:00-13:00
Wakacje w kadrze z cyklu „Rodzina w kadrze” – warsztaty fotograficzne
Prowadzenie: Paweł Łubkowski.

Jak stworzyć wspaniała pamiątkę, a przy tym znaleźć czas na wypoczynek? Zajęcia poświęcone będą fotografii rodzinnej i podróżniczej. Opowiem jak poprzez zdjęcia opowiedzieć ciekawą historię, utrwalić emocje I jak przygotować się na wyjazd, by uniknąć niepowodzeń oraz frustracji podczas fotografowania.

„Rodzina w kadrze" to spotkania dla rodziców, dla których fotografowanie własnego dziecka i utrwalanie wspomnień jest ważne. Fotograf, a jednocześnie tato trzyletniej córki, podzieli się swoim doświadczeniem zawodowym i podpowie na, co zwracać uwagę podczas fotografowania. Te dwa spotkania pozwolą Ci lepiej dokumentować wspólne chwile z rodziną.

Paweł Łubkowski - jestem kolekcjonerem niezwykłych chwil i entuzjastą fotografii dokumentalnej. Od ponad 20 lat zajmuję się zawodowo sztuką. Ukończyłem 3 szkoły artystyczne. Od 9 lat współpracuję z instytucjami publicznymi, stowarzyszeniami i firmami. Organizuję wykłady oraz warsztaty w Polsce i za granicą. Inspiruję rodziców do tworzenia opowieści o ich codzienności. Pomagam im utrwalać emocje i znajdywać piękno w codziennych wydarzeniach. Prywatnie jestem tatą na pełnym etacie.

• Organizator Klub Rodziców w ARTzonie: Wakacje w kadrze z cyklu „Rodzina w kadrze” – warsztaty fotograficzne

ARTzona, os. Górali 4, Kraków