Dzień Ziemi 2022: Zielone Mistrzejowice. Ogrody Nowej Huty. PLĄSY NA TRAWIE W PARKU REDUTA / Танці на траві в парку Редута. Танцювальні та релаксаційні майстер-класи 23 KwiecieńKw. 2022 11:00Park Reduta

23 kwietnia, godz. 11:00.
PLĄSY NA TRAWIE W PARKU REDUTA
Warsztaty taneczno-relaksacyjne.
Prowadzenie: Ania Wołos (Miś Jogin).

Wstęp wolny. Zapisy: [KLIKNIJ TUTAJ]. Liczba miejsc ograniczona. Miejsce zbiórki podane zostanie zapisanym osobom.

Warsztaty będą oparte na tańcu, improwizacji, zabawach i ćwiczeniach muzyczno-ruchowych z wykorzystaniem różnych technik relaksacyjnych. Taniec i ruch to naturalna forma odreagowania różnych napięć. Aktywizujemy ciało, umysł i serce, aby poszukiwać swoich możliwości w ruchu. Poszukamy swobody ruchu, przez taniec postaramy się zmniejszyć dyskomfort w ciele, często odczuwany przez stres, odblokujemy napięcia i będziemy cieszyć się z możliwością poznania zakresów swoich ruchów.

Nawet jeśli uważasz, że nie umiesz tańczyć, nie masz pamięci do skomplikowanych choreografii, przyjdź na warsztaty. Będziemy korzystać z prostych układów i czerpać inspirację z różnych gatunków i stylów muzycznych, improwizować i bawić się ruchem. W zamian zrelaksujesz się i otrzymasz cenny pakiet dobrej energii.

Ania Wołos – instruktorka jogi i mindfulness w szkole jogi i uważności dla dzieci i dorosłych – „Miś Jogin”. Prowadzi zajęcia jogi w nurcie Vinyasa, które ukierunkowane są na połączeniu oddechu z płynnością ruchów. W pracy nauczyciela jogi kładzie nacisk na przekazywanie pozytywnej energii, czerpanie radości z bycia na macie. Prowadzi zajęcia z jogi dla dzieci, w tym jogę rodzinną, dla mam z bobasami i dla kobiet w ciąży, a także jogę dla dorosłych, szczególnie dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na macie lub chcą poznać inny styl jogi.

• 23.04 – год. 11:00 Танці на траві в парку Редута. Танцювальні та релаксаційні майстер-класи.
Диригує Анна Волос (ведмідь-йогіня).

Wydarzenie w ramach projektu Ogrody Nowej Huty.

Partnerzy: ArcelorMittal Poland, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Krakowie.

Pracownia Animacji Ekologicznej
Ośrodek Kultury Norwida
tel. +48 12 644 27 65 w. 21, ekologia@okn.edu.pl
www.facebook.com/OgrodyNowejHuty