Dziecięce Studio Piosenki – spotkanie organizacyjne

Dziecięce Studio Piosenki - spotkanie organizacyjne 25 WrzesieńWrz 2020 16:30os. Górali 5, Kraków
Dla dzieciDla młodzieżyMuzyka

25 września 2020 r., godz. 17:15
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5

Spotkanie informacyjne dla zainteresowanych warsztatami wokalnymi dedykowanymi dzieciom i młodzieży w ramach „Dziecięcego Studia Piosenki”. Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy.

„Dziecięce Studio Piosenki” to autorski program warsztatów śpiewu z elementami arteterapii. W ramach zajęć dzieci uczą się emisji i modulacji głosu, rytmiki, dykcji, interpretacji tekstu oraz ruchu scenicznego.

Repertuar wokalny dobierany jest z uwzględnieniem indywidualnych cech, predyspozycji i możliwości każdego uczestnika. Udział w zajęciach rozwija wrażliwość muzyczną, umiejętność wyrażania siebie i emocji oraz ekspresję artystyczną. Prowadząca bardzo dużą wagę przywiązuje do uczenia dzieci współpracy a nie rywalizacji, co jest niezwykle istotne w procesie wychowawczym.

Dziecięce Studio Piosenki istnieje w Ośrodku Kultury im. C. K. Norwida już od ponad 20 lat. Prowadzone jest przez Ewę Skolias – instruktorkę śpiewu, trenerkę głosu, znakomitą pedagog z wieloletnim stażem, oddaną z wzajemnością dzieciom.

Informacje o warsztatach (zaczynamy w październiku):
Zajęcia odbywają się w każdy piątek:
- 16.15 – 18.00 (grupa młodsza: 5-10 lat)
- 18:00 – 19.45 (grupa starsza: wiek 11+)
Kameralne grupy.

Cena: 40 zł / zajęcia.

Informacje i zapisy: m.kotula@okn.edu.pl, 12 6442765 w. 47.

Informacje o spotkaniu (25.09.2020 r.):
Spotkanie otwarte. Z uwagi na procedury bezpieczeństwa związane z COVID-19 obowiązują zapisy:m.kotula@okn.edu.pl, 12 6442765 w. 47.

Spotkanie odbywać się będzie w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKiDN oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie https://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w spotkaniu oznacza ich akceptację.

Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa
Ośrodek Kultury Norwida