05 ListopadLis 2020 15:20

LiteraturaDla dzieci

5 listopada 2020 r., godz. 15:20
Online: Zoom

W listopadzie porozmawiamy o książce Jarosława Mikołajewskiego pt. „Kuferek Adama Mickiewicza”. Prowadzenie: Katarzyna Kosowska i Magdalena Harasimowicz-Moksa. Wstęp wolny.

Dyskusyjne Kluby Książki to spotkania osób, które lubią czytać i rozmawiać o książkach. Uczestnikiem DKK może być każdy. Spotykający się nie muszą prowadzić poważnych dyskusji literackich, ani znać się na literaturze. Najważniejsze jest to, jakie wrażenie wywarła na nich książka.

Zasady dyskusji:
• szanujemy opinie innych,
• nie oceniamy gustów czytelniczych członków grupy, im więcej różnych opinii tym lepiej
• nie wszystkie lektury przypadną nam do gustu, ale mimo to spróbujemy je przeczytać,
• przychodzimy na spotkanie nawet, jeśli nie udało się nam dokończyć lektury,
• każdy członek grupy jest w niej mile widziany, bez względu na to, w jakim tempie czyta, bądź też ile swojego czasu może spędzać z grupą,
• jesteśmy otwarci na nowych autorów i nowe książki,
• przede wszystkim mamy się dobrze bawić!

Na spotkaniach rozmawia się o wrażeniach z przeczytanej lektury, o najciekawszych i najśmieszniejszych przygodach tytułowych bohaterów, o tym, dlaczego warto tę książkę przeczytać i polecić innym.

Biblioteka Klubu Kuźnia
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Złotego Wieku 14, Kraków
tel. 12 648 08 86, biblioteka@kuznia.edu.pl