Dyskusyjny Klub Filmowy „Kropka” dla dzieci: „Wnuki dla początkujących”

Dyskusyjny Klub Filmowy „Kropka” dla dzieci: „Wnuki dla początkujących” 13 ListopadLis 2021 13:00 - 14:45os. Górali 5, Kraków
Dla dzieci

Kino Sfinks, sala Mały Metraż, Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida

Wstęp wolny. Zapisy: k.nowacka@okn.edu.pl. Limit: 20 osób.

Dyskusyjny Klub Filmowy „Kropka” dla dzieci i ARTzona zapraszają na film „Wnuki dla początkujących” w reż. Wolfganga Groosa.
A po filmie wszystkie dzieci zapraszamy na dyskusję, podczas której każdy maluch stanie się krytykiem filmowym.

„Wnuki dla początkujących” (104 minuty) reż. Wolfgang Groos.

Familijny/komedia, 7+, wyst.: Barbara Sukowa, Maren Kraymann, Heiner Lauterbach.

Karin, Gerhard i Filippa przeszli na emeryturę. Jednak zamiast cieszyć się wolnym czasem, czują się starzy i bezużyteczni. Postanowili więc poszukać sobie zajęcia. Wkrótce świat obiega wiadomość o nowej inicjatywie - "babcia niania". Chcą pomóc zapracowanym rodzinom w opiece nad dziećmi i zająć sobie czas. Szybko jednak okazuje się, że nadpobudliwe dzieci, nadopiekuńczy rodzice i problemy rodzinne nie są wcale tym, czego oczekiwali, a na szczęśliwą emeryturę nigdy nie jest za późno!

Partnerem DKF „Kropka” oraz współorganizatorem wydarzenia jest Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Kino Studyjne Sfinks
os. Górali 5, Kraków
sfinks@okn.edu.pl
www.kinosfinks.pl