BYŁO – JEST – BĘDZIE. Wernisaż wystawy Doroty Mamakis-Ogrodnik

BYŁO – JEST – BĘDZIE. Wernisaż wystawy Doroty Mamakis-Ogrodnik 20 MajMaj 2021 18:00online
Sztuka

20 maja 2021 r., godz. 18:00
Online: Facebook

Wystawa „Było – Jest – Będzie” obejmuje zdjęcia wykonane w technice gumy chromianowej. Autorka przedstawia w nich swoje emocje związane z izolacją i ograniczeniami epidemii. Od wolności i jej utraty, poprzez zderzenie z twardą rzeczywistością, miotanie się w jej realiach, stany depresyjne i wreszcie wyjście z mroku.

20 maja 2021 r. o godz. 18:00 zapraszamy na wernisaż, podczas którego przeprowadzona zostanie transmisja live z udziałem autorki.

Wystawa dostępna będzie w formie online na Facebooku ARTzony – KLIKNIJ TUTAJ.

W przypadku zniesienia obostrzeń wystawa dostępna będzie stacjonarnie w ARTzonie OKN (os. Górali 4) do 18 czerwca 2021 r.

Dorota Mamakis-Ogrodnik – urodziła się w 1974 roku. Ukończyła PLSP im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Jest absolwentką Krakowskiej Szkoły Kreatywnej Fotografii (KSA).  Wykonywała fotografie dla Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i dla Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa „Tęcza”.  Interesują ją relacje międzyludzkie i związane z nimi emocje. Poszukuje również energetycznych zjawisk w przyrodzie.  Realizuje się fotograficznie w pejzażu i portrecie. Ceni techniki szlachetne.

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
Os. Górali 4, 31-959 Kraków