Bajki nie tylko europejskie: bajki afrykańskie

Bajki nie tylko europejskie: bajki afrykańskie 07 PaździernikPaź 2021 17:00os. Złotego Wieku 14, Kraków

7, 14, 21, 28 października 2021 r., godz. 17:00
Biblioteka Klubu Kuźnia, os. Złotego Wieku 14

Cotygodniowe (od 1997 roku) spotkania z baśnią i bajką z całego świata dla dzieci przedszkolnych. Chcemy naszym milusińskim, poprzez wspólne czytanie połączone z ćwiczeniami i zagadkami umysłowymi, zabawami ruchowymi i plastycznymi, przybliżyć literaturę dziecięcą polską i obcą, wyczarować piękne, baśniowe obrazy, nauczyć poszanowania dla książki i przybliżyć instytucję biblioteki. W 2011 roku Bajki europejskie otrzymały Słoneczniki, nagrodę portalu CzasuDzieci.pl.

W październiku dzieci spotkają się z bajkami afrykańskimi: O ośle zwycięzcy, Mrille, Smok z jeziora, Ranira z jeziora Słonego.

Prowadzenie: Anna Mazela – poetka, kulturoznawczyni, animatorka kultury.
Wstęp: 6 zł.

Wydarzenie odbywa się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKiDN oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie: http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w wydarzeniu oznacza ich akceptację.

Biblioteka Klubu Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Złotego Wieku 14, 31-616 Kraków