Kalendarz Wydarzeń
Kalendarz wydarzeń
Nowości w bibliotekach Ośrodka Kultury Norwida
Prezentacja nowości wydawniczych zakupionych do Biblioteki Ośrodka Kultury.
Wstęp wolny
INFORMACJE DOTYCZĄCE DOSTĘPNOŚCI
Ośrodek Kultury Norwida:
Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej: tramwajowy o nazwie Teatr Ludowy, autobusowe o nazwach Teatr Ludowy oraz Żeromskiego.
Przy budynku nie ma parkingu dedykowanego odwiedzającym Ośrodek. W najbliższym sąsiedztwie budynku brak miejsca parkingowego dla pojazdów osób z niepełnosprawnościami.
Wejście główne dostępne bezpośrednio z poziomu chodnika, drzwi o odpowiedniej szerokości do przejazdu wózkiem, brak stopni, wysokich progów.
Kuźnia:
Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej: tramwajowy i autobusowy o nazwie Miśnieńska.
Przy budynku nie ma parkingu dedykowanego odwiedzającym Ośrodek. W najbliższym sąsiedztwie budynku brak miejsca parkingowego dla pojazdów osób z niepełnosprawnościami.
Wejście główne dostępne bezpośrednio z poziomu chodnika, drzwi o odpowiedniej szerokości do przejazdu wózkiem, brak stopni i progu. Pewnym utrudnieniem może być najazd w strefie wejścia o dość stromym nachyleniu.
Biblioteka/Dział opracowań biblioteki: znajduje się na parterze budynku (poziom zero). Na trasie do pomieszczenia są dwa biegi schodów (pierwszy bieg w górę o czterech stopniach, duży spocznik po czym bieg w dół o czterech stopniach). Drzwi do pomieszczenia są zbyt wąskie do przejazdu wózkiem, brak stopni niewielki próg.Biblioteka znajduje się na poziomie -1 (niski parter), na który prowadzą schody. W budynku brak windy, alternatywą jest podnośnik przyschodowy zapewniający dostęp na wszystkie kondygnacje. Drzwi do sali mają odpowiednią szerokość do przejazdu wózkiem, brak stopni, niski próg. Układ regałów nie powoduje utrudnień w poruszaniu się. Na końcach regałów jest przestrzeń manewrowa.
Lokalizacja
os. Górali 5, 31-959 Kraków telefon: +48 12 644 27 65 w. 46 e-mail: biblioteka-gorali@okn.edu.pl

































