fbpx

Jest już dostępna publikacja „animacja + krajobraz”!

Okładka publikacji "animacja + krajobraz"

Publikacja „animacja + krajobraz”, będąca podsumowaniem XI Ogólnopolskiej Giełdy Projektów (15-17 września 2021, Kraków) jest już dostępna! Można ją bezpłatnie pobrać (w formie PDF) ze sklepu Narodowego Centrum Kultury: https://sklep.nck.pl/pl/p/Animacja-Krajobraz-PDF/975.
Ogólnopolska Giełda Projektów to cykliczne wydarzenie, które łączy animatorów/-ki i edukatorów/-ki z całej Polski. Każdego roku organizowane jest przez Narodowe Centrum Kultury w innym województwie z udziałem regionalnej i lokalnej instytucji kultury. W 2021 współorganizatorem wydarzenia, którego hasłem przewodnim było „animacja + krajobraz”, został nasz Ośrodek, który od wielu lat zajmuje się powyższą tematyką.
Prezentowany katalog jest pełen inspiracji, interesujących inicjatyw, wyników badań. W wydawnictwie znajdziecie też teksty poprzedzające opisy poszczególnych działań, wyłonionych spośród zgłoszonych na OGP: „Nowohucki teatr krajobrazowy” dr Jarosława Klasia, Dyrektora naszego Ośrodka, „Ile przyrody w kulturze, czyli co instytucje kultury mają do ochrony przyrody?” Anny Kalinowskiej i „Kultura nadmiaru” Grażyny Pol.
Gorąco zapraszamy do lektury!

AktualnościStrona główna

Komentarze są wyłączone.