fbpx
Biały plakat zbiórka dla dzieci. W tle niebiesko-żółta flaga. Na dole różowe napisy: Lista rzeczy, które są najbardziej potrzebne: - przekąski dla dzieci, batoniki, musy, soczki; - witaminy dla dzieci, chętnie w formie przekąski (żelki, lizaki, itp.); - proste materiały plastyczne: kredki, kolorowanki, zeszyty, kreda, itp.; - gry z prostymi zasadami i niezależne językowo, mogą być używane, ale w dobrym stanie; - zabawki, sprzęt sportowy do użycia na zewnątrz, który umili im zbliżające się wakacje: piłki, zestawy do badmintona, itp.; - małe zabawki/maskotki, które dzieci mogą otrzymać na własność i które będą z nimi podróżować w miarę potrzeby (dlatego skupiamy się na małym rozmiarze).

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka chcemy zadbać o najmłodszych i otoczyć uwagą tych, którym odebrano dom, poczucie bezpieczeństwa, codzienność, a czasami również rodziców.

Dlatego wspieramy akcję Fantastyczny Dzień Dziecka Dla Ukrainy, w ramach której zbierane są dary, które zostaną przekazane dzieciom w ośrodkach dla uchodźców w Ukrainie.

Lista rzeczy, które są najbardziej potrzebne:

– przekąski dla dzieci, batoniki, musy, soczki;
– witaminy dla dzieci, chętnie w formie przekąski (żelki, lizaki, itp.);
– proste materiały plastyczne: kredki, kolorowanki, zeszyty, kreda, itp.;
– gry z prostymi zasadami i niezależne językowo, mogą być używane, ale w dobrym stanie;
– zabawki, sprzęt sportowy do użycia na zewnątrz, który umili im zbliżające się wakacje: piłki, zestawy do badmintona, itp.;
– małe zabawki/maskotki, które dzieci mogą otrzymać na własność i które będą z nimi podróżować w miarę potrzeby (dlatego skupiamy się na małym rozmiarze).

Tym symbolicznym gestem chcemy pokazać, że nie jesteśmy obojętni na ich los.

Dary zbieramy w budynku głównym Ośrodka Kultury Norwida na os. Górali od 5 do 27 maja br. w godzinach:
sobota – niedziela: godz. 16:30 – 20:30
poniedziałek: godz. 8:30 – 15:30
wtorek – piątek: godz. 8:30 – 20:30.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na portalu [FACEBOOK].

AktualnościStrona główna

Komentarze są wyłączone.