fbpx
Grafika złożona z prostopadłych kształtów - rogów kwadratów w kolorach zielonym, niebieskim i różowym. Zmiana skali, warsztaty rodzinne. Szczegóły we wpisie.

13 maja 2023 | 11:00-12:00
Galeria Huta Sztuki | Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa | Ośrodek Kultury Norwida, os. Górali 5

Wstęp: 10 zł/dziecko. Obowiązują zapisy (do 12 maja 2023) przez formularz: [LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO]. Liczba miejsc ograniczona.

Co to znaczy, że coś jest w skali? Sprawdzimy, jak pomniejszać i powiększać przedmioty, a nawet same dzieci. Zbudujemy miniaturowe modele prac z wystawy.

Zapraszamy na nietypowe działania w przestrzeni wystawy. Szukamy inspiracji wśród prezentowanych prac. Spotkanie jest okazją do uruchomienia różnych zmysłów, rozwijania wyobraźni przestrzennej, ale też twórczych działań i zdolności manualnych. Zajęcia dla dzieci w wieku 4-8 lat wraz z rodzicami i opiekunami.

Prowadzenie: Basia Pasterak – pedagożka teatru, animatorka, kuratorka programów artystycznych. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalność wiedza o kulturze. Od kilku lat prowadzi autorskie cykle warsztatów budujące przestrzeń do eksperymentów twórczych na pograniczu działań performatywnych i sztuk wizualnych.

Kontakt:
Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa | Ośrodek Kultury Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. +48 12 644 27 65 w. 47, 21, 20, nhlab@okn.edu.pl
www.nhlab.okn.edu.pl
www.facebook.com/NHlabOKN

AktualnościAktualnościAktualnościNowohuckie Laboratorium Dziedzictwa

Komentarze są wyłączone.