fbpx

„Abstrakcja w przyrodzie” – warsztaty fotograficzne połączone z rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pn. „Noc w przyrodzie”

30-lecie Pracowni Animacji Ekologicznej. Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Noc w przyrodzie" i warsztaty fotograficzne. 5 listopada 2022 r, godzina 16:00.

5 listopada 2022 r., godz. 16.00
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy do 3.11 – KLIKNIJ TUTAJ 

Zapraszamy na spotkanie podsumowujące konkurs fotograficzny pt. „Noc w przyrodzie” ogłoszony w październiku 2022 r. i skierowany do młodzieży szkolnej klas IV-VIII szkół podstawowych. Wydarzenie składać się będzie z części wykładowej oraz warsztatowej, jednak głównym punktem spotkania będzie ogłoszenie wyników konkursu oraz rozdanie nagród. Zaproszona ekspertka – Małgorzata Fatalska, członkini jury konkursowego, omówi wybrane prace konkursowe pod kątem: pomysłu, doboru tematu, głównego motywu zdjęcia, kompozycji, światła, perspektywy oraz stylu. Omówienie będzie zachętą dla młodych fotografów do bardziej świadomego fotografowania w przyszłości. W części warsztatowej wydarzenia realizujemy kilka zadań fotograficznych w plenerze na temat ,,Abstrakcja w przyrodzie”. Podczas realizacji zadań będziemy zwracać uwagę na kompozycję, światło, perspektywę. Będziemy uczyć się uważnie obserwować świat za pomocą aparatów fotograficznych.

Małgorzata Fatalska – fotografka, nauczycielka. Ukończyła fotografię w Szkole Filmowej w Łodzi, a obecnie jest studentką Instytutu Twórczej Fotografii w Opawie. Tworzy abstrakcyjne fotomontaże, zajmuje się portretowaniem ludzi i fotografią teatralną.

Kolejne wydarzenie realizowane w ramach obchodów 30-lecia Pracowni Animacji Ekologicznej Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Jubileuszowe wydarzenia w dużej mierze skupiają się na  obserwacji życia nocnego w przyrodzie oraz poznaniu problemu, jakim jest nadmiar światła w środowisku. W programie wydarzeń m.in.: spotkania, spacery, warsztaty i webinaria.

Kontakt:
Pracownia Animacji Ekologicznej
Ośrodek Kultury Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. +48 12 644 27 65 w. 21, ekologia@okn.edu.pl
www.nhlab.okn.edu.pl
www.facebook.com/OgrodyNowejHuty

AktualnościAktualnościNowohuckie Laboratorium Dziedzictwa

Komentarze są wyłączone.