fbpx

Nabór pomysłów na kulturę w Nowej Hucie


„Od marca 2020 rozmawiamy z ludźmi o domu [kultury], o tym, co jest dla ludzi ważne i na co zwracają uwagę. Pytamy o to, co widzą i czego nie widzą w Nowej Hucie. O tym, co takiego robi dom [kultury], że do niego tęsknimy, kiedy nie możemy do niego pójść. I o tym, jak zapraszać do domu [kultury], żebyście chcieli przekroczyć jego próg. No i o tym, co można robić – w / obok / poza / z domem [kultury]”.
Weronika Idzikowska

Czas na WAS! Czas na Wasze pomysły!

Marzy Wam się jakiś koncert, wystawa, performance, a może innowacyjne warsztaty artystyczne? Opowiedzcie nam o tym!

Zapraszamy na spotkania warsztatowe, podczas których porozmawiamy o Waszych pomysłach. Pomożemy Wam przelać myśli na papier i wspólnie zastanowimy się, jak najlepiej je zrealizować. Spotkania odbędą się 8, 13 i 15 lipca 2020 r. o g. 17:30 w ARTzonie, os. Górali 4, Kraków.

Kolejnym etapem będzie konkurs, który wyłoni najlepsze pomysły. To właśnie one zostaną zrealizowane – MY JE SFINANSUJEMY! 🙂 // możliwy termin realizacji: wrzesień-listopad 2020 r.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

📌 BARDZO WAŻNE:

📩 UWAGA!!! Ilość miejsc jest ograniczona, ze względu na konieczność zachowania środków bezpieczeństwa sanitarnego, dlatego prosimy poinformujcie nas o chęci uczestnictwa na mail k.szczesniak@okn.edu.pl

💡 Jeśli chętnych będzie więcej niż obecne instrukcje przewidują – to podzielimy spotkania na grupy, wszyscy będą mieli szansę spotkać się z nami

💰 Udział w warsztatach jest bezpłatny

🏆 Potwierdzenia uczestnictwa prześlemy mailowo

📩 Zapisy: k.szczesniak@okn.edu.pl

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Spotkania warsztatowe odbywają się  w ramach projektu: KREACJE. W SIECI KULTURY*. To inicjatywa dla tych mieszkańców Nowej Huty, którzy chcą mieć wpływ na życie kulturalne swojej dzielnicy, chcą wziąć sprawy w swoje ręce i wspólnie ze znajomymi i sąsiadami zrobić coś w miejscu, w którym mieszkają. A zatem jeśli macie pomysł na zmianę, nie zastanawiajcie się i dołączcie do nas! Ale KREACJE. W SIECI KULTURY to FESTIWAL POMYSŁÓW. Przeanalizujemy i przegadamy z Wami każdą inicjatywę. Nie bójcie się zatem pomarzyć o lepszym jutrze #poepidemii. Spośród Waszych pomysłów na kulturę, w konkursie zostaną wybrane te, które zrealizujemy wspólnie w drugiej połowie 2020 roku.

*Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2020

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

Warsztaty odbędą się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKiDN oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie https://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w wydarzeniu oznacza ich akceptację.

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

📩 Szczegółowa informacja:

ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida, Kraków, tel. 12 644-38-98, e-mail: k.szczesniak@okn.edu.pl, www.facebook.com/ARTzonaOKN

Do pobrania dla Pomysłodawców:

 

Do wglądu:

 

AktualnościAktualności

Komentarze są wyłączone.