Dłoń trzymająca książki w górze w dolnej części grafiki. Tło w ukośne niebieskie, beżowe, różowe, zielone i białe pasy. Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych.

24 lutego 2022 roku, godz. 17:00.
Biblioteka Główna Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida, os. Górali 5. 

W tym miesiącu spotkamy się, aby porozmawiać o książce Colma Tóibína Nora Webster – to nie tylko poruszające studium żałoby, lecz również kolejny w dorobku pisarza doskonały portret intrygującej kobiety.                                                    

Propozycja spotkań dla osób, które lubią czytać i rozmawiać o lekturze, poznawać nowych autorów i gatunki literackie. Ważne: nie muszą prowadzić poważnych dyskusji, ani znać się na literaturze.

Zasady dyskusji: szanujemy opinie innych, im więcej różnych opinii tym lepiej; nie oceniamy gustów czytelniczych klubowiczów; nie wszystkie lektury nam się spodobają, ale mimo to spróbujmy je przeczytać; przychodzimy na spotkanie nawet, jeśli nie udało się nam dokończyć lektury;  każdy członek klubu jest mile widziany, bez względu na to w jakim tempie czyta; jesteśmy otwarci na nowych autorów i nowe książki; przede wszystkim mamy się dobrze bawić!

Dyskusyjne Kluby Książki to wspólny projekt Instytutu Książki i Bibliotek Wojewódzkich.

Szczegółowe informacje:
Biblioteka Główna Ośrodka Kultury im. C. K. Norwid
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. 12 644 27 65
b.oczos@okn.edu.pl

AktualnościAktualnościBiblioteka Główna

Komentarze są wyłączone.