Grafika promująca głosowanie Budżetu Obywatelskiego miasta Krakowa. Białe napisy na niebieskim tle. W prawym dolnym rogu czarny pies z czerwoną obrożą, mówiący "Daj głos".

Budżet Obywatelski 2021 – głosowanie

1 października 2021
Zapraszamy do udziału w głosowaniu w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego od 1 do 10 października. Każdy głosujący będzie miał za zadanie oddać głos na 6 różnych projektów (w tym: 3 głosy na projekty o charakterze dzielnicowym w dzielnicy swojego zamieszkania i 3 głosy na projekty o charakterze ogólnomiejskim). Najwyżej oceniony przez głosującego projekt zadania otrzymuje 3 punkty, a najniżej 1 punkt. Więcej w rozwinięciu.
Grafika przedstawia rysunek młodej dziewczyny, która ma szeroko uśmiechnięte usta i wyciągniętą ku górze rękę (tak jakby kogoś pozdrawiała). Powyżej zamieszczony jest napis: Dyżury konsultacyjne., a z prawej strony - #Bo warto być w kontakcie.

Dyżury konsultacyjne jednostek weryfikujących

8 maja 2021
Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem tematycznych dyżurów poszczególnych jednostek weryfikujących projekty zgłaszane do budżetu obywatelskiego miasta Krakowa. Dyżurujący eksperci będą dostępni w wybrane dni do godziny 18:00. Szczegóły w rozwinięciu.