fbpx
Trzy rysunkowe postaci: dwie kobiety i meżczyzna w środku. Każda z osób trzyma tabliczki z napisami: Twój pomysł się liczy, Niezależnie ile masz lat, Zmieniaj swoją dzielnicę, zmieniaj Kraków. Niebieskie tło. Złóż projekty bo warto! Od 1 lutego do 2 marca 2023. Budżet Obywatelski. Więcej informacji w rozwinięciu wpisu.

Od 1 lutego w jubileuszowej dziesiątej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa mieszkańcy będą mogli zaproponować pomysły na projekty dzielnicowe oraz ogólnomiejskie. To okazja, aby nie tylko zmieniać swoje otoczenie, ale także by realizować nietuzinkowe pomysły wspólnie z sąsiadami. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.budzet.krakow.pl oraz do samego składania propozycji zadań. Etap składania pomysłów przez mieszkańców potrwa do 2 marca br.

Chcesz zaangażować się w ulepszenie dzielnicowej lub ogólnomiejskiej przestrzeni, ale nie wiesz od czego zacząć? W poniższej broszurze przybliżono zasady działania budżetu obywatelskiego, które podpowiedzą Ci jak od pomysłu przejść do projektu i jego realizacji.

[LINK DO POBRANIA BROSZURY]

BO Twoje miasto zależy od Ciebie! Zgłoś projekt na www.budzet.krakow.pl. Możesz to zrobić od 1 lutego do 2 marca.

#bowarto #obywatelski_krakow

Facebook – https://www.facebook.com/budzet.krakow

Instagram https://www.instagram.com/budzet_obywatelski_krakow/.

Aktualności miejskie

Komentarze są wyłączone.