Kolorowe dłonie ułożone w formie okręgu wokół napisu "Miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi". Białe tło z elementami jasnoniebieskiej kraty przypominającej układ ulic.

Zapraszamy do udziału w III edycji plebiscytu pn. „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”. Inicjatywa ma na celu prezentację, promocję oraz zwiększanie na terenie naszego Miasta liczby miejsc oferujących udogodnienia w zakresie przystosowania architektonicznego, atrakcyjnej oferty i przyjaznych, komfortowych warunków pobytu rodziców z dziećmi w różnym wieku. Zależy nam, by dzięki takim miejscom rodziny z dziećmi miały możliwość aktywnego uczestniczenia w życiu społeczno-kulturalnym Krakowa.

Zachęcamy do wskazania w Krakowie miejsc, w których rodziny z dziećmi są nie tylko mile widziane, a wręcz oczekiwane.

Aby wziąć udział w plebiscycie należy do dnia 31 sierpnia br. wypełnić formularz dostępny elektronicznie – KLIKNIJ TUTAJ.

Zgłoszenia może dokonać zarówno każdy pełnoletni mieszkaniec Krakowa, jak i przedstawiciel firmy/podmiotu.

Co istotne, uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi, by zgłaszany podmiot nie prowadził działalności na rzecz rodzin z dziećmi np. żłobek, przedszkole, bawialnia dla dzieci itp. W Plebiscycie nie mogą bowiem brać udziału podmioty, które statutowo zostały utworzone w celu realizacji zadań na rzecz rodzin z dziećmi.

Prosimy także o zapoznanie się z regulaminem plebiscytu – KLIKNIJ TUTAJ.

Więcej informacji na temat projektu – KLIKNIJ TUTAJ.

Aktualności miejskie

Komentarze są wyłączone.