fbpx
Kobieta z dzieckiem na ręku wśród innych osób odwiedzających wystawę. W tle na białych ścianach zawieszono haftowane dzieła.

Festiwal Kobiet Heroina. Bohaterka 2023 – podsumowanie

27 marca 2023
Zakończyła się dziewiąta edycja Festiwalu Kobiet Heroina. Bohaterka 2023. To był wspaniały i niezwykle rozwijający czas, obfitujący w niezapomniane doświadczenia. Dziękujemy za Waszą obecność!
Białe styropianowe jajka w żółtej miseczce. Trzy z nich mają oczy i usta narysowane kreską. Pod nimi kolorowanki, kilka par nożyczek oraz kleje do papieru i pędzelki. Pisanki i inne niespodzianki. Szczegóły we wpisie.

Warsztaty rodzinne. Pisanki i inne niespodzianki

26 marca 2023
Zapraszamy 1 kwietnia 2023 r. o godz. 11:00 na warsztaty rodzinne adresowane do dzieci w wieku 3-7 lat oraz ich rodziców, opiekunów i opiekunek, z okazji świąt Wielkiej Nocy. Szczegółowy program we wpisie.
W lewej części fragment kolorowej palmy używanej w kościołach. W tle jasnoniebieskie, żółte i bordowe pasy z gwiazdkami i kwiatkami. Wielkanoc, wielka moc. Szczegóły we wpisie.

Wielkanoc – Wielka Moc

26 marca 2023
ARTzona | Ośrodek Kultury Norwida zaprasza 1 kwietnia 2023 r. do udziału w wydarzeniu pt. „Wielkanoc – Wielka Moc”. W programie przedsięwzięcia, które potrwa od 10:00 do 12:00, znajdą się rodzinne warsztaty tworzenia tradycyjnych Palm oraz opowieści o tradycji Świąt Wielkanocnych.
Cztery doniczki z zielonymi roślinami. W tle rozmazany drzewostan. Przebudzenie wiosny. zielony warsztat. Więcej informacji w rozwinięciu.

Zielony warsztat. Światło w życiu roślin

26 marca 2023
Zielony warsztat to przestrzeń przyrodniczych eksperymentów w Klubie Kuźnia | Ośrodek Kultury Norwida, do której zapraszamy młodych ogrodników i młode ogrodniczki w wieku 7-10 lat. Podczas warsztatów 3 oraz 17 kwietnia 2023 o godz. 17:00 przyjrzymy się cyklowi życia roślin. Więcej informacji w rozwinięciu.