W górnej części fragment planu dróg Nowej Huty z zaznaczonymi na nich liniami i kropkami. Żółte tło. NH Netłork numer 20.

10 maja 2022 r., godz. 9:00.
Dom Utopii – Międzynarodowe Centrum Empatii, os. Szkolne 26a.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy (do 5 maja): [KLIKNIJ TUTAJ]

Śniadanie miejskich aktywistów i nowohuckiej społeczności internetowej w Domu Utopii – Międzynarodowym Centrum Empatii. Zachęcamy do przyniesienia śniadaniowych smakołyków!

Spotkania z cyklu NH Network odbywają się średnio raz na kwartał i są okazją do wzajemnego poznania się, przedstawienia swoich inicjatyw i wymiany doświadczeń. Wyciągamy z ukrycia wartościowe inicjatywy i ich często anonimowych autorów.

W efekcie pierwszego spotkania, które odbyło się w 2016 r., powstała grupa nieformalna NH Network, sieciująca nowohucką społeczność internetową. Obecnie grupa przeznaczona jest dla aktywistów i osób prowadzących blogi/strony/profile na portalach społecznościowych dotyczące Nowej Huty. Członkowie grupy dzielą się ciekawymi wydarzeniami i akcjami, a także omawiają sprawy ważne dla lokalnej społeczności. Grupa służy ponadto do poszukiwania partnerów do różnych inicjatyw i akcji. W 2017 r. członkowie grupy zaangażowani byli w realizację projektu „Alternatywy Przewodnik po Nowej Hucie”, organizowanego przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida.

Partner: Dom Utopii – Międzynarodowe Centrum Empatii.

Szczegółowe informacje:
Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. +48 12 644 27 65 w. 47, 21, 20, nhlab@okn.edu.pl
www.nhlab.okn.edu.pl
www.facebook.com/NHlabOKN

AktualnościNowohuckie Laboratorium Dziedzictwa

Komentarze są wyłączone.