Kurs języka polskiego dla dorosłych osób z Ukrainy (poziom podstawowy)

Logotyp Nowohuckiego Laboratorium Dziedzictwa Ośrodka Kultury imienia Cypriana Kamila Norwida.

Kurs języka polskiego dla dorosłych osób z Ukrainy na poziomie podstawowym. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w grupie 10 os. W semestrze 30 zajęć po 60 min.

Nazwa zajęć:

Kurs języka polskiego dla dorosłych osób
z Ukrainy (poziom podstawowy)

Dla kogo:

osoby dorosłe z Ukrainy

Prowadzący:

Nataliia Kudina

Data rozpoczęcia i miejsce:

terminy do ustalenia;
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5

Kolejne terminy/cykliczność:

2 razy w tygodniu, od IX 2022 do VI 2023

Czas trwania zajęć:

Informacje i zapisy:

Julia Lachiewicz, j.lachiewicz@okn.edu.pl,
tel. 12 644 27 65 w. 20;
zapisy do 15 IX 2022 r.

Spotkanie organizacyjne:

15 IX 2022 r., godz. 18.00,
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida,
os. Górali 5

Cena:

600 zł/semestr;
20 zł/60 min.

Honorujemy karty:

Nataliia Kudina – posiada wykształcenie pedagogiczne (Narodowy Pedagogiczny Uniwersytet im. M.P. Drahomanowa w Kijowie), jest na ostatnim roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim (filologia ukraińska, tłumaczenie pol- ukr). Od marca 2022 prowadzi zajęcia języka polskiego od podstaw dla Ukraińców w Klubie Kultury Wola (Kraków), od maja – w Ośrodku Kultury im. Norwida. Pracuje jako lektorka języka ukraińskiego dla Polaków w Slavia-Centrum Języków Słowiańskich. Współpracowała z wydawnictwem Greg (Kraków) – tłumaczenie książki dla dzieci z polskiego na ukraiński.

Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa

Komentarze są wyłączone.