Kto sprawnie odgadnie? – zagadkowa rozgrywka rodzinna [ZAPISY]

Osoby zainteresowane uczestnictwem w wydarzeniu proszone są o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza.

Wszystkie pola są wymagane.
Wstęp wolny.
Limit miejsc: 10 drużyn.
Zapisy przyjmujemy do 17.01.2021 r.
Rozgrywka dedykowana jest rodzinom z dziećmi/dzieciom wraz z opiekunami, dlatego w skład drużyny powinny wchodzić dzieci oraz (przynajmniej jeden) dorosły/pełnoletni opiekun, który również będzie uczestnikiem zabawy.

Uwaga! Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z jego akceptacją – prosimy oczekiwać na wiadomość zwrotną od organizatora.Akceptuję Zasady bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego w OKN (wymagane) -> LINK DO ZASAD


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska oraz adresu e-mail na potrzeby uczestnictwa w niniejszym wydarzeniu. Administratorem Państwa danych jest Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida, os. Górali 5, 31-959 Kraków. Adres e-mail: sekretariat@okn.edu.pl, telefon: + 48 12 644 27 65. Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: http://okn.edu.pl/regulaminy/klauzula-informacyjna-o-przetwarzaniu-danych-osobowych-przez-okn/ klauzulą informacyjną na temat przetwarzania przez Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida danych osobowych. (wymagane)


Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa

Komentarze są wyłączone.