Na grafice znajdują się dwa zające. Obok nich są pisanki wielkanocne oraz liście i biała róża. Z lewym górnym rogu napis: kwiecień 2021.

Program na kwiecień

31 marca 2021
Zapraszamy do udziału w kwietniowych wydarzeniach. Szczegóły w rozwinięciu. Czytaj więcej
Grafika przedstawia abstrakcyjne kwiatki w różnych kolorach. Obok napis: Dzień Ziemi 2021 Nowohucka linia życia. Całość na żółtym tle.

Dzień Ziemi 2021: Nowohucka linia życia

31 marca 2021
22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. W tym dniu szczególnie zaznaczamy jak ważna jest dla nas planeta Ziemia i to aby mądrze z niej korzystać. W związku z tym Pracownia Animacji Ekologicznej OKN przygotowała cykl wydarzeń pn. "Nowohucka linia życia", który będzie trwał od 22 do 25 kwietnia 2021 r. Serdecznie zapraszamy do udziału. Szczegóły znajdziecie w rozwinięciu. Czytaj więcej
Na grafice okładka książki Nowa Huta od natury strony, na której znajdują się gałązka oraz okulary. Z lewej strony krótki tekst - podstawowe informacje na temat konkursu.

Dzień Ziemi 2021: #NowaHutaodNATURYstrony – konkurs fotograficzny

31 marca 2021
Konkurs fotograficzny na Instagramie z okazji Dnia Ziemi 2021. Zrób przyrodnicze zdjęcie Nowej Huty i wrzuć je na swój profil na Instagramie w dniach 12-22 kwietnia 2021 r. Trzy najlepsze fotografie zostaną nagrodzone książkami „Nowa Huta od NATURY strony”! Czytaj więcej
na grafice dwa zające. Z prawej strony dwie pisanki wielkanocne. Wokół białe kwiaty i liście.

Życzenia świąteczne

30 marca 2021
Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy Dyrekcja z Zespołem Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Czytaj więcej