fbpx
Grafika w jesiennym klimacie. Na jasnobrązowym drewnianym stole znajdują się liście klonu w żółtych odcieniach. Na dole grafiki napis: listopad 2020.

W związku z nowymi obostrzeniami sanitarno-epidemiologicznymi obowiązującymi w Polsce od 7 listopada 2020 r. wprowadzamy następujące zmiany w programie:

1. Kursy języka angielskiego i zajęcia w ramach Studium Dziedzictwa Nowej Huty odbywać się będą online. Zapisani uczestnicy otrzymają szczegółowe informacje e-mailem lub telefonicznie.

2. Odwołujemy następujące wydarzenia stacjonarne:

7 XI / 16:00-17:30
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5
wstęp: 15 zł, obowiązują zapisy: www.nhlab.okn.edu.pl
Małe Laboratorium Dziedzictwa: JAK BUDUJE SIĘ MIASTO-OGRÓD? Kreatywne warsztaty planowania urbanistycznego dla dzieci w wieku 8-12 lat. Limit miejsc: 7 os.

14 XI / 10:00
miejsce zbiórki podane zostanie zapisanym uczestnikom
wstęp wolny, obowiązują zapisy: www.nhlab.okn.edu.pl
CMENTARZ GRĘBAŁOWSKI: NIEZWYKŁA NEKROPOLIA NOWEJ HUTY – SPACER. Prowadzenie: dr Karolina Grodziska. Limit miejsc: 20 os. Dofinansowano ze środków Rady Dzielnicy XVIII Nowa Huta.

18 XI / 17:00
Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5
wstęp wolny, obowiązują zapisy: www.nhlab.okn.edu.pl
SEN – SIEĆ EDUKATORÓW NOWOHUCKICH
Pierwsze spotkanie nauczycieli (sektor oświaty) i animatorów (sektor kultury) zajmujących się edukacją kulturową w obszarze dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego Nowej Huty. Limit  miejsc: 7 os.

3. Pozostałe wydarzenia odbywają się bez zmian.

4. Zajęcia Dziecięcego Studia Piosenki, Chóru Vox Populi i Chóru GospelSenior pozostają nadal zawieszone.

Aktualności

Komentarze są wyłączone.