fbpx

_

Aktualności w Nowohuckim Laboratorium Dziedzictwa

W tle przedstawiony fragment pracy, który przypomina stertę kości. Dookoła ciemnoniebieski kolor. Galeria Huta Sztuki. Wybrane z kolekcji. Kliknij by poznać więcej szczegółów.

Gościnne oprowadzanie w Galerii Huta Sztuki (marzec 2023)

Wydarzenie w ramach cyklu gościnnych oprowadzań kuratorów i kuratorek, ukazujących nowe, często zaskakujące, ścieżki odczytywania wystawy „Wybrane z kolekcji”. Cykl będzie realizowany od marca do czerwca 2023 roku. Oprowadzania będą odbywać się w wybrany czwartek miesiąca, o godzinie 18:00.
Czarna litera n z kropką na żółtym tle.

Gościnne oprowadzanie w Galerii Huta Sztuki (kwiecień 2023)

Zapraszamy do Galerii Huta Sztuki 13 kwietnia 2023 o godz. 18:00 na gościnne oprowadzanie, ukazujące nowe, często zaskakujące, ścieżki odczytywania wystawy „Wybrane z kolekcji”. Więcej informacji we wpisie.
Czarna litera n z kropką na żółtym tle.

Studencki Tydzień Sztuki

Już po raz kolejny Galeria Huta Sztuki otwiera swoje drzwi dla studentów i studentek UJ. Projekt jest organizowany corocznie przez Samorząd Studentów UJ. Zapraszamy w dniach 13-27 kwietnia 2023. Szczegółowe informacje w rozwinięciu.
Czarna litera n z kropką na żółtym tle.

„Śladami Zawiszy”

Zapraszamy serdecznie 14 kwietnia 2023 o godz. 18:00 na wernisaż wystawy Marka Szczęsnego pt. „Śladami Zawiszy”. Więcej informacji we wpisie.
Czarna litera n z kropką na żółtym tle.

Odbicia

Podczas warsztatów 15 kwietnia 2023 o godz. 11:00 przyjrzymy się odbiciom w lustrze, a nawet w tafli wody. Dowiemy się, jak działa lustro i co ma do tego światło. Sprawdzimy też, jak można zwielokrotnić obraz. Szczegóły we wpisie.
Na pierwszym planie fragment brązowego bloku. Nad nim w pałka wodna na żółtym kole przypominającym Słońce i promienie. Zielonkawe niebo. Studium Dziedzictwa Nowej Huty. Więcej informacji w rozwinięciu.

Studium Dziedzictwa Nowej Huty (kwiecień 2023)

15 kwietnia 2023, w ramach Studium Dziedzictwa Nowej Huty, zapraszamy na kolejny spacer z Moniką Kozioł, tym razem śladem miejsc kultury i sztuki w Nowej Hucie oraz na oprowadzanie po Galerii Huta Sztuki. Szczegółowe informacje w rozwinięciu.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Program na kwiecień 2023

Biały napis kwiecień 2023 na zielonym tle. U dołu mały logotyp ośrodka.

_

Wydarzenia w Nowohuckim Laboratorium Dziedzictwa

 

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.