_

Aktualności w Nowohuckim Laboratorium Dziedzictwa

Z prawej strony widać drzewa i krzewy. U góry napis "poznajemy ogrody historyczne i współczesne ogrody Niemiec" na różowym tle. 11 lutego 2023, godz. 11:00. Kliknij by poznać szczegóły.

Historyczne i współczesne ogrody Niemiec. Webinar w ramach projektu Ogrody Nowej Huty. Prowadzenie: dr Maria Lankosz-Mróz

7 lutego 2023
Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Ogrody Nowej Huty. Tym razem, w towarzystwie dr Marii Lankosz-Mróz, będziemy spacerować po niemieckich ogrodach.
Na pierwszym planie fragment brązowego bloku. Nad nim w pałka wodna na żółtym kole przypominającym Słońce i promienie. Zielonkawe niebo. Studium Dziedzictwa Nowej Huty. Więcej informacji w rozwinięciu.

Studium Dziedzictwa Nowej Huty. Gdzie szukać nowohuckich skarbów? Źródła wiedzy o dziedzictwie Nowej Huty – ćwiczenia

3 lutego 2023
18 lutego 2023 r. o godz. 17:45, w ramach Studium Dziedzictwa Nowej Huty, zapraszamy na zajęcia „Gdzie szukać nowohuckich skarbów? Źródła wiedzy o dziedzictwie Nowej Huty”, który poprowadzi dr Jarosław Klaś. Podczas zajęć uczestniczki i uczestnicy zapoznają się z różnymi rodzajami źródeł wiedzy o dziedzictwie Nowej Huty.
Na pierwszym planie fragment brązowego bloku. Nad nim w pałka wodna na żółtym kole przypominającym Słońce i promienie. Zielonkawe niebo. Studium Dziedzictwa Nowej Huty. Więcej informacji w rozwinięciu.

Studium Dziedzictwa Nowej Huty. Rola dziedzictwa Nowej Huty w budowaniu poczucia lokalnej tożsamości i wizerunku dzielnicy

3 lutego 2023
18 lutego 2023 r. o godz. 16:00, w ramach Studium Dziedzictwa Nowej Huty, zapraszamy na zajęcia zatytułowane „Rola dziedzictwa Nowej Huty w budowaniu poczucia lokalnej tożsamości i wizerunku dzielnicy”, które poprowadzi dr Karol Janas.
Czarna litera n z kropką na żółtym tle.

Warsztaty rodzinne – Mapa skarbów

31 stycznia 2023
W związku z nową odsłoną wystawą w Galerii Huta Sztuki zapraszamy na warsztaty rodzinne. Do wspólnego odkrywania zakamarków galerii zachęcamy dzieci w wieku 4-8 lat wraz z rodzicami i opiekunami. Podczas warsztatów odwrócimy role. To dzieci zaproponują sposoby i kierunki zwiedzania, wybiorą najciekawsze eksponaty.
Czarna litera n z kropką na żółtym tle.

NH Network przy bilardowym stole

27 stycznia 2023
Spotkania z cyklu NH Network odbywają się średnio raz na kwartał i są okazją do wzajemnego poznania się, przedstawienia swoich inicjatyw i wymiany doświadczeń. Wyciągamy z ukrycia wartościowe inicjatywy i ich często anonimowych autorów. Zapraszamy 15 lutego 2023 r. o godz. 17:00.
W tle przedstawiony fragment pracy, który przypomina stertę kości. Dookoła ciemnoniebieski kolor. Galeria Huta Sztuki. Wybrane z kolekcji. Kliknij by poznać więcej szczegółów.

Tłusty czwartek ze sztuką. Oprowadzanie po wystawie „Wybrane z kolekcji – nowa odsłona”

26 stycznia 2023
Galeria Huta Sztuki zaprasza na tłusty czwartek ze sztuką. Tego dnia (16 lutego 2023 r.) oficjalnie zainaugurujemy otwarcie wystawy „Wybrane z kolekcji – nowa odsłona”. 
Biały napis luty 2023 na żółtym tle z białym sygnetem logotypu ośrodka kultury imienia norwida. Kalendarz wydarzeń na luty 2023. Więcej informacji w rozwinięciu wpisu.

Program wydarzeń Nowohuckiego Laboratorium Dziedzictwa – luty 2023

24 stycznia 2023
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kalendarium wydarzeń Nowohuckiego Laboratorium Dziedzictwa Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida na miesiąc luty (2023) w odświeżonej wersji. Informacje dostępne w rozwinięciu.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Wydarzenia w Nowohuckim Laboratorium Dziedzictwa

 

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.