Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni

Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni to miejsce dla rodziców z małymi dziećmi, poszukujących miejsc przyjaznych, w których można spotkać się, wspólnie pobyć, wymienić doświadczeniami, a także dowiedzieć się od specjalistów, jak radzić sobie np. podczas ciąży, porodu, jak bezpiecznie, zdrowo wychowywać dzieci i jak dbać o ich rozwój.

Współcześni rodzice są zazwyczaj aktywni, poszukują wiedzy, informacji i kontaktów, chcą się rozwijać i dokształcać. Na te potrzeby odpowiada Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni, w którym mamy i tatusiowie poprzez uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach edukacyjnych, mogą nabyć nowe umiejętności, poszerzyć wiedzę na temat zdrowia i wychowania oraz przygotować się do powrotu do pracy.

Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni realizowany jest dzięki wsparciu Biura Pełnomocnika PMK ds. Rodziny oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Koordynacja projektu i informacje: Katarzyna Kosowska / mkr@kuznia.edu.pl

Program na sierpień:

23.08, godz. 10:00
Klub Kuźnia, os. Złotego Wieku 14 | zapisy przez formularz
CHWYTANKI – warsztaty dla rodziców z dziećmi od 10 do 24 miesiąca życia.
Prowadzenie: Anna Widzyk-Kampa.

25.08, godz. 10:00 i 11:00 (dwie grupy)
Klub Kuźnia, os. Złotego Wieku 14 | zapisy przez formularz
BYSTRY BOBAS – warsztaty sensoryczno-rozwojowe dla dzieci do 30 miesiąca życia.
Prowadzenie: Joanna Kościelska.

Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida