Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni

Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni to miejsce dla rodziców z małymi dziećmi, poszukujących miejsc przyjaznych, w których można spotkać się, wspólnie pobyć, wymienić doświadczeniami, a także dowiedzieć się od specjalistów, jak radzić sobie np. podczas ciąży, porodu, jak bezpiecznie, zdrowo wychowywać dzieci i jak dbać o ich rozwój.

Współcześni rodzice są zazwyczaj aktywni, poszukują wiedzy, informacji i kontaktów, chcą się rozwijać i dokształcać. Na te potrzeby odpowiada Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni, w którym mamy i tatusiowie poprzez uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach edukacyjnych, mogą nabyć nowe umiejętności, poszerzyć wiedzę na temat zdrowia i wychowania oraz przygotować się do powrotu do pracy.

Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni realizowany jest dzięki wsparciu Biura Pełnomocnika PMK ds. Rodziny oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Koordynacja projektu i informacje: Katarzyna Kosowska / mkr@kuznia.edu.pl.

Grafika zawierająca link do formularza. Po kliknięciu w nią przejdziesz do nowej strony z zapisami.

Program na maj:

4, 11, 18, 25 maja, godz. 10:15 (środy)
Tańczące nutki. Warsztaty umuzykalniające dla rodziców z dziećmi
Prowadzenie: Fundacja Popularyzacji Edukacji Artystycznej.
Zapraszamy rodziców z dziećmi od 8 miesiąca życia.

10, 17, 24, 31 maja, godz. 10:15 (wtorki)
Joga dla mam z dziećmi
Prowadzenie: Miś Jogin – Anna Wołos, instruktor jogi dla dzieci i dorosłych, jogi rodzinnej i  mama&bobas.

Rodzinkowo:
godz. 13:00
Bystry bobas – warsztaty sensoryczne dla rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 15 msc.
godz. 14:00
Bystry bobas – warsztaty sensoryczne dla rodziców z dziećmi w wieku od 16 do 36 msc.
Prowadzenie: Joanna Kaleta, Bystry bobas.

16 maja, godz. 9:30
Chwytanki – warsztaty rozwojowe dla rodziców z dziećmi od 10 do 24 miesiąca życia.
Prowadzenie: Ania Widzyk-Kampa.

18 maja, godz. 11:00
Jak rozwijać w dziecku poczucie sprawczości. Spotkanie z psychologiem
Prowadzenie: Monika Lipowska.

23 maja, godz. 10:00
Rodzina w kadrze: Jak robić lepsze zdjęcia?
Prowadzenie: Paweł Łubkowski.

Porozmawiamy o tym, jak uczyć się fotografii, zwłaszcza o tym, jak uczyć się na własnych zdjęciach. Opowiem jak wyciągać wnioski z własnej pracy, wykorzystać zdobytą wiedzę i jak rozwijać umiejętności obserwowania.

30 maja, godz. 11:00
W rytmie bliskości – warsztaty muzykoterapeutyczne
Prowadzenie: Zuza Dudek, muzykoterapeutka

Zajęcia prowadzone w oparciu o autorski program muzykoterapeutki Zuzy Dudek.

Wspólna droga przez muzykę, niebanalny sposób działania, przemyślane metody, „łapanie muzykalnych momentów codzienności”, ich wykorzystywanie do nawiązywania bliskiej relacji z dzieckiem, łagodzenia stresu, rozluźnienia i relaksu. Zapraszamy!

Facebook: Mistrzejowicki Klub Rodziców

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy – LINK DO FORMULARZA

Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
Os. Złotego Wieku 14, 31-616 Kraków