Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni

Mistrzejowicki Klub Rodziców to miejsce dla rodziców z małymi dziećmi, poszukujących miejsc przyjaznych, w których można spotkać się, wspólnie pobyć, wymienić doświadczeniami, a także dowiedzieć się od specjalistów, jak radzić sobie np. podczas ciąży, porodu, jak bezpiecznie, zdrowo wychowywać dzieci i jak dbać o ich rozwój.

Współcześni rodzice są zazwyczaj aktywni, poszukują wiedzy, informacji i kontaktów, chcą się rozwijać i dokształcać. Na te potrzeby odpowiada Mistrzejowicki Klub Rodziców w Kuźni, w którym mamy i tatusiowie poprzez uczestnictwo w warsztatach i spotkaniach edukacyjnych, mogą nabyć nowe umiejętności, poszerzyć wiedzę na temat zdrowia i wychowania oraz przygotować się do powrotu do pracy.

Mistrzejowicki Klub Rodziców realizowany jest dzięki wsparciu Biura Pełnomocnika PMK ds. Rodziny oraz Gminy Miejskiej Kraków.

Koordynacja projektu i informacje: Katarzyna Kosowska / mkr@kuznia.edu.pl

PROGRAM:

Ze względu na stan epidemii wszystkie wydarzenia w ramach Mistrzejowickiego Klubu Rodziców odbywają się w formie online.

11.01 / 11:00
warsztaty online / grupa: Mistrzejowicki Klub Rodziców
W rytmie bliskości – warsztaty muzykoterapeutyczne
Prowadzenie: Zuza Dudek

13, 20, 27.01 / 10:15
warsztaty online / grupa: Mistrzejowicki Klub Rodziców
Tańczące nutki – warsztaty umuzykalniające dla rodziców z dziećmi
Prowadzenie: Fundacja Popularyzacji Edukacji Artystycznej

20.01 / 11:00
warsztaty online / zapisy przez formularz
Jak wspierać swoje dzieci i towarzyszyć im w czasach pandemii? Spotkanie z psychologiem
Prowadzenie: Monika Lipowska
Uwaga: jeśli działalność domów kultury zostanie wznowiona wydarzenie odbędzie się stacjonarnie.

22, 29.01 / 10:00
warsztaty online / grupa: Mistrzejowicki Klub Rodziców
Pilates dla rodziców z dziećmi
Prowadzenie: Anna Morawska