fbpx

_

Aktualności w Klubie Kuźnia

Trzy fotografie mieszczące się w kwadracie. Po lewej stronie małe zielone rośliny w ziemi. Po prawej stronie liście wierzby nad fotografią dłoni wskazujących na rysunkową mapę. Na fotografiach przebijające się malowane zielone kształty przypominające krzaczki albo chmurki. Zielone mistrzejowice. Więcej informacji we wpisie.

Zazieleni się, zakwieci!

16 marca 2023
Wraz z odradzającą się powoli wiosną Ośrodek Kultury Norwida rozpoczął cykl „Zielone Mistrzejowice”. W ramach niego – przy współudziale mieszkańców i mieszkanek Mistrzejowic – organizowane są wydarzenia promujące ekologię i miejskie ogrodnictwo, także wśród najmłodszych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami we wpisie.
Zbliżenie na zieloną gałązkę wierzbową.

Zielone Mistrzejowice: Wierzbowe wyplatańce

27 lutego 2023
Wiosenny praktyczny warsztat przyrodniczy z wyplatania konstrukcji wierzbowych. Nauczymy się, jak tworzyć własnoręcznie wyjątkowe wierzbowe formy, dowiemy się jak, kiedy i gdzie je sadzić, aby ożyły, poznamy tajemnice tej wyjątkowej rośliny. Zapraszamy 25 marca 2023 r. o godz. 9:00. Więcej informacji w rozwinięciu.
Palce dzieci i dorosłych wskazujące na rysunek z zielonymi krzakami. W tle jadący czarny samochód. O życie! Zielone mistrzejowice. Więcej informacji w rozwinięciu.

O! Życie. Zielone Mistrzejowice

27 lutego 2023
Cykl wydarzeń organizowanych wraz z mieszkańcami Mistrzejowic, uwrażliwiający na piękno i bogactwo przyrodnicze tej dzielnicy. "O! Życie". Premiera wiosennej przyrodniczej gry terenowej.  Zapraszamy wszystkich 25 marca 2023 r. o godz. 9:00 do wspólnej przygody.
Czarnobiały kościół na różowym tle. Dwa koła nad kościołem jedno bladoróżowe, drugie bladofioletowe. Koncerty mistrzejowickie. Szczegóły w rozwinięciu.

Koncerty Mistrzejowickie. O Crux Ave, spes unica. Koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu chóru „Redemptoris Cantores” pod dyrekcją Dominiki Cieślik – Lauf

27 lutego 2023
Chór Redemptoris Cantores to zespół działający przy parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Krakowie. Serdecznie zapraszamy na koncert z cyklu "Koncerty Mistrzejowickie" 26 marca 2023 r. o godz. 18:00. Więcej informacji we wpisie.
Mała maskotka zielono-żółtej papugi z czarnym dziobem i dużymi oczami. Siedzi na książce. W tle korytarz z jasnym parkietem. Lingwistyczna papuga. Więcej informacji we wpisie.

Włącz się! Rozmowy o nowej kulturze. Lingwistyczna Papuga – spotkanie z Moniką Szydłowiecką

26 lutego 2023
Włącz się! Rozmowy o nowej kulturze – to cykl spotkań z ludźmi ze świata literatury, sztuki, edukacji, nowych mediów i gier. Zapraszamy na spotkanie z Moniką Szydłowiecką 27 marca 2023 r. o godz. 10:30. Szczegółowe informacje we wpisie.
Abstrakcyjne przedstawienie twarzy. Po lewej stronie twarz brązowa, po prawej niebieska. Nieregularne kształty w zielonkawych kolorach na białym tle. Naturalnie! Pluski i chlupoty. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami we wpisie.

Naturalnie! Pluski i chlupoty

26 lutego 2023
Zanurzymy się w opowieściach o wodzie i namalujemy swoje wodniste, akwarelowe, wiosenne krajobrazy, wykorzystując technikę plastyczną mokre w mokrym. Zapraszamy 27 marca 2023 r. o godz. 16:00. Więcej informacji we wpisie.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Program na marzec 2023

Biały napis marzec 2023 na zielonym tle. U dołu biały sygnet logotypu Ośrodka Kultury Norwida. Program wydarzeń na marzec 2023 r. Więcej informacji we wpisie.

_

Konkurs plastyczny na Wielkanocną kartkę świąteczną

Różowy kontur koszyczka wielkanocnego z pokarmami i zajączkiem. Przed nimi kolorowa pisanka i bazie kotki. Pomarańczowe tło. Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną. Informacje we wpisie.

_

Wydarzenia w Klubie Kuźnia

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.