fbpx

_

Aktualności w Klubie Kuźnia

Fotografia mięty. Zielone liście nakładające się na siebie. Zielony warsztat moc roślin. Szczegóły we wpisie.

Zielony warsztat. Moc roślin

W trakcie naszego warsztatu 5 czerwca 2023 o godz. 17:00 poznamy sekrety i niezwykłe właściwości roślin, które możemy samodzielnie uprawiać w doniczkach czy też w ogrodzie. Zgłębimy świat pełen niesamowitych smaków i zapachów.
Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

Muzyka dookoła świata (czerwiec 2023)

Zapraszamy 10 czerwca 2023 o godz. 17:00 na kolejny koncert z cyklu Muzyka dookoła świata. W tym miesiącu wystąpią Jahiar Irani oraz Leszek Hefi Wiśniowski.
Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

Naturalnie! Floropapyrum

W trakcie warsztatu przyjrzymy się roślinom. Nie tylko ich roli i znaczeniu w przyrodzie, lecz również ich zastosowaniu w naszym codziennym życiu. Zapraszamy 12 czerwca 2023 o godz. 17:00. Więcej informacji we wpisie.
Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

Święto Kuźni – piknik rodzinny

Zapraszamy 17 czerwca 2023 o godz. 15:30 na podsumowanie sezonu połączone z pokazem grup tanecznych z Klubu Kuźnia oraz warsztatami, animacjami i innymi atrakcjami dla uczestników i uczestniczek wydarzenia. Szczegóły w rozwinięciu.
Fotografia kwiatów z żółtym środkiem i białymi płatkami. Zielony warsztat dzikie rośliny jadalne.

Zielony warsztat. Dzikie rośliny jadalne

Jakie właściwości ma bluszczyk kurdybanek? Gdzie rośnie szczawik zajęczy? Z czym dobrze smakują stokrotki? Podczas warsztatu 19 czerwca 2023 o godz. 17:00 wybierzemy się na wyprawę, w poszukiwaniu dzikich roślin jadalnych.
Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

Włącz się! Rozmowy o nowej kulturze. Komiks w szponach artystów

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Włącz się!” z Kamilem Wrzeszczem. 19 maja 2023 o godz. 18:00. Więcej informacji we wpisie.
Widok z lotu ptaka na osiedle czterech pór roku. Trzy rzędy bloków obok siebie, stojących wobec siebie pod delikatnych kątem. Dookoła dużo drzew. Spacer. Szczegółowe informacje we wpisie.

Osiedle Czterech Pór Roku

Zapraszamy na spacer szlakiem wspomnień o profesorze Witoldzie Cęckiewiczu 20 maja 2023 o godz. 14:30. Więcej informacji we wpisie.
Czarna pisana litera N z kropką na bordowym tle.

Zielone Mistrzejowice: Barwy z natury

Zapraszamy 20 maja 2023 o godz. 15:00 do wspólnego odkrywania bogactwa świata roślin. Poznamy tajemnice barwników, które kryją się w roślinach. Odkryjemy ich wyjątkowe bogactwo i niezwykłe właściwości.
_

NORWID – DOSTĘPNY!

Rysunkowy biało-czarny wizerunek Cypriana Kamila Norwida trzymającego planszę z napisem Norwid-dostępny a pod nim symbole szczególnych potrzeb. Białoniebieskie tło. Z tyłu otwarte drzwi do instytucji. Kliknij by dowiedzieć się więcej od projekcie Norwid-dostępny.

_

Program na maj 2023

Zielony prostokąt z białym napisem maj 2023. Program wydarzeń na maj 2023. Szczegóły we wpisie.

_

Програма – травень 2023

Zielony prostokąt z białym napisem maj 2023 w języku ukraińskim. Program wydarzeń na maj 2023. Szczegóły we wpisie.

_

Wydarzenia w Klubie Kuźnia

Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida jest Instytucją Kultury Miasta Krakowa.